Bar wzięty! Kto zyskał, a kto stracił?

63

Wczoraj został rozstrzygnięty przetarg, do którego zgłosiła się tylko jedna oferentka. Jest nią… dotychczasowa najemczyni lokalu, która w poprzednim przetargu zaproponowała kwotę 7 tys. zł netto. Przetarg  został ogłoszony 30 października br. na 21 grudnia przez podnajemcę całego kompleksu, jakim jest spółka Trzebnicki Park Wodny „Zdrój”.  Jednak do dnia jego rozstrzygnięcia w lokalu był czynny bar.

Więcej na temat przetargu i ustalonych kwot przeczytasz we aktualnym wydaniu NOWej.

4 KOMENTARZY

  1. Dlaczego usunęliście komentarze??Oj,nieładnie.To świadczy o słabej odporności psychicznej,zastanawiam się tylko czy całej redakcji…?To jak to jest droga redakcjo,stawiacie na rzetelność, prawdę i obiektywność,czy bawicie się w stukanie kotka za pomocą młotka?Zaczynam mieć mdłości na widok waszego logo.

  2. „T” – Nie powtarzaj się przy każdym wątku. Sam jesteś pieniaczem a psa nie masz i szukasz przyjaciół ? Nowa tym razem się upodliła na maksa. Kasowanie komentarzy to jawna kpina i ignorancja wobec użytkowników internetu i czytelników. Skoro skasowali nie wygodne komentarze to znaczy, że są kolejną kłamliwą gazetką. Super – przynajmniej pokazali swoje oblicze. Kłamcy, oszuści i krętacze !!! Taką mamy Nową !!! Brawo dla rzetelnego Kuriera Trzebnickiego, który pomimo krytycznych uwag pod swoim adresem nie kasuje komentarzy !!!!!!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here