Przygotowania do Smoka Sukcesu

76

Do końca października przyjmowane były propozycje kandydatów, którzy mają szansę otrzymać statuetkę Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu. Piąta już edycja tej uroczystej gali zaplanowana jest na 19 stycznia 2013 r.

Propozycje, które mieszkańcy zgłaszali do wydziału promocji UM w Żmigrodzie oraz naszej redakcji niebawem zostaną przekazane kapitule. Przypomnijmy, że to osoby wchodzące w skład tego gremium decydują o tym, kto z nominowanych otrzyma statuetkę smoka.

Kapituła spotka się kilka razy zanim do każdej z kategorii wskaże 4 nominowanych (przypomnijmy, że wybierani są w kategoriach: rolnictwo, działalność społeczna, biznes, sport i turystyka, kultura i oświata; dodatkową kategorią jest osobowość roku, gdzie co roku wybierana jest tylko jedna osoba, która zostaje doceniona za swoje zasługi).

Już niebawem poznamy listę nominowanych do V edycji Smoka Sukcesu. Zostanie ona zamieszczona w naszej gazecie (także na  stronach internetowych), jak również na oficjalnej stronie gminy Żmigród.

Jak zdradzają organizatorzy właśnie ustalane są ostateczne szczegóły dotyczące wyboru prowadzącego galę Smoka Sukcesu – przypomnijmy, że poprzednie gale z powodzeniem prowadził znany wrocławski artysta kabaretowy Stanisław Szelc. Dodatkową niespodzianką będą atrakcje, które zostaną zaprezentowane podczas uroczystości.

Przypomnijmy, że statuetki Smoka Sukcesu wręczane są osobom i instytucjom, które w aktywny sposób promują pozytywny wizerunek Żmigrodu. Gala połączona jest z balem charytatywnym, podczas którego zbierane są datki na rzecz osób poszkodowanych.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here