Po dwóch wygranych nadeszła przegrana w Kątach

38

Zaczęliśmy od przewagi, już w 11 minucie spotkania mieliśmy szansę na pierwszą bramkę, ale piłka wyprowadzona przez Adamczyka odbiła się od słupka, jednak już kilka minut później, w 22. minucie trwania meczu po kontrze od Jakóbczyka, ponownie trafiła do Adamczyka, który tym razem nie spudłował. W samej końcówce spotkania, w 44. minucie piłkarz Motobi został faulowany w polu karnym. Zwycięsko z tego bezpośredniego pojedynku wyszedł nasz bramkarz Karol Buchla, który w świetnym stylu obronił strzał z 11. metrów. Druga część spotkania to już inicjatywa gospodarzy. W 63 minucie wyszli na prowadzenie, ostatnią, trzecią bramkę dla siebie gospodarze zdobyli na kilkanaście minut przed końcem spotkania. Przed nami kolejny mecz wyjazdowy, w najbliższą sobotę nasz drużyna udaje się do Żar, gdzie stoczy pojedynek z miejscowym Promieniem – podsumował ostatnie spotkania kierownik drużyny Władysław Tronina.

Pojedynek w Kątach Wrocławskich był bardzo ważny dla dolnego układu tabeli. Przed tym pojedynkiem Polonia wyprzedzała swojego rywala, jednak po spotkaniu plasuje się już za nim. Tym samym ma gorszy bilans bezpośrednich spotkań, co może być ważne na wiosnę, podczas finiszu rozgrywek.

Skład: Buchla, Jankowski, Nawrot, Cychol, Waliszczak, Miazgowski Adam, Fitowski (67 Dmuch), Gajek (57 Psiurka), Miazgowski Rafał, Jakóbczyk, Adamczyk

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here