W tym dniu atrakcji nie brakowało

162

W szkole w Szewcach uczniowie klas pierwszych pasowani zostali w środę, 24 października. Bez wątpienia był to dla nich bardzo uroczysty dzień, pełen wrażeń. Z samego rana uczniowie obu klas pierwszych, odświętnie ubrani, w towarzystwie swoich nauczycielek weszli na salę gimnastyczną, gdzie czekali już na nich starsi uczniowie, przejęci rodzice oraz dyrektorka szkoły Anna Białecka wraz z wójtem gminy Wisznia Mała Jakubem Bronowickim oraz zaproszonymi gośćmi.

 – Spotkanie to było dla uczniów na pewno wyjątkowe, chociażby ze względu na mnogość atrakcji, których w tym dniu nie brakowało. Poza tym uczniowie otrzymali liczne pamiątki, ufundowane przez władze samorządowe, radę rodziców i księdfza proboszcza – powiedział nam wicedyrektor Michał Wołoszczuk.

Pierwszoklasiści w tak ważnym dla nich dniu z wielkim przejęciem zaprezentowali program artystyczny. Najważniejszym jednak momentem było pasowanie na ucznia. Tego aktu dokonała dyrektorka Anna Białecka. Wójt wręczył uczniom  upominki od gminy.

Ponadto jednej z nauczycielek Jakub Bronowicki wręczył nagrodę wójta za osiągnięcia w zakresie nauczania a także za zaangażowanie w pracę. Nagrodę tę otrzymała wychowawczyni klasy I Aneta Gietling.

 – Wręczyłem pani Anecie nagrodę za jej zasługi w pracy zawodowej. Jest to bardzo zaangażowana osoba, która od wielu lat wyróżnia się swoją fachowością i miłością do dzieci – powiedział wójt Jakub Bronowicki.

Nauczycielka otrzymała dyplom oraz nagrodę finansową w wysokości ok. 4 tys. złotych.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here