Motocyklista już nie jeździ

63

Mieszkańcy Ligoty Trzebnickiej zgłosili ten fakt dzielnicowemu, ale policjantom nie udało się zatrzymać hałasującego motocyklisty.

Jakiś pirat ma ściągnięty tłumik, jeździ motorem, dzieci śpią, dorośli chcą odpocząć  po pracy i nie mogą, bo jest straszny hałas. Tego nie da się wytrzymać. Zgłaszaliśmy to do dzielnicowego, ale nie ma reakcji – powiedział nam mieszkaniec Ligoty Trzebnickiej.

Rzeczywiście, otrzymaliśmy takie zgłoszenie i dzielnicowy zajmuje się tą sprawą. Jednak nie jest to takie proste, ponieważ w takiej sytuacji najlepiej jest złapać kogoś na gorącym uczynku.  W tej chwili prowadzimy czynności sprawdzające, rozmawiamy z mieszkańcami, sprawdzamy różne informacje, a to trochę trwa – powiedziała nam Iwona Mazur, oficer prasowy trzebnickiej policji.

Jak nas poinformował sołtys Ligoty Trzebnickiej, Tadeusz Jakubowski taki incydent miał miejsce, problem ten był poruszany nawet na zebraniu wiejskim i została podjęta w tej sprawie uchwała, ale…

Ja rozmawiałem z tym chłopakiem, który jeździł, ale tak bardzo spokojnie. Powiedziałem jak bardzo to przeszkadza mieszkańcom i poinformowałem go o konsekwencjach jakie poniesie, jeśli nie przestanie tego robić. I poskutkowało. Na chwilę obecną problem jest rozwiązany – powiedział nam pan Tadeusz.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here