Już tylko cztery dni czekamy na zgłoszenia do konkursu

52

W tym roku już po raz kolejny zachęcamy Państwa do przesyłania zdjęć zrobionych podczas mijających wakacji. Mogą to być zdjęcia zrobione w niezwykłych sytuacjach, przedstawiające nietypowe obiekty, a także inne wszelkie inne, które uznacie Państwo za interesujące. Fotografie można przynosić do naszej redakcji osobiście, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16 lub też wysyłać mailowo na adres redakcja@nowagazeta.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko autora, informację o miejscu, gdzie fotografia została wykonana, a także krótki (jednozdaniowy) opis. Jedna osoba może dostarczyć tylko jedno zdjęcie.

Ważne, aby zdjęcia nie były retuszowane komputerowo. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają automatycznie zgodę na publikację prasową i internetową zdjęcia, a także potwierdzają, że to właśnie oni są autorami fotografii i wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

Fotografie będą przyjmowane do końca listopada i sukcesywnie publikowane, a po zaprezentowaniu wszystkich Czytelnicy będą mogli wybrać najlepsze zdjęcie, głosując za pomocą sms-ów. Dla autorów najlepszych zdjęć mamy bardzo atrakcyjne nagrody!

Autorką zdjęcia publikowanego dzisiaj jest Magdalena Królewicz. Fotografia została wykonana w Niemczech w miejscowości Kaub nad Renem.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here