6 KOMENTARZY

  1. jakiś bałagan mają w tym Archeo :)) , najpierw zainwestowali ponad 2 000 000 pln w jakies ryzykowne fundusze co się już teraz zakończyło kilkusettysiecznymi stratami dla spóldzielców a nie wiadomo jeszcze jak bedzie dalej – i nikt do tej pory nie poniósł za to odpowiedzialnosci . Teraz znikneło im 20 000 litrów oleju co też przekłda się na niezłą sumkę .
    Może już pora na wymianę Zarządu ?.

  2. Czemu mnie to nie dziwi ? W radzie nadzorczej SMLW w Trzebnicy też mają „ładne kwiatki”. Jest tam taka jedna która raczej chluby im nie przyniesie. O „pani” jest już głośno w Trzebnicy – w negatywnym sęsie oczywiście. Mieszkańcy powinni się dwa razy zastanowić kogo wybierają do rady.

  3. Jak Starostą został Adach a dyrektorem DPS Kucznier zginęło 8 tysięcy litrów oleju. O braku poinformował dyrekcję pracownik który wrócił z „chorobowego”. Pracownika zwolniono z pracy a prokuratura umorzyła postępowanie. Ciekawe co stało się z tym olejem.

    • Koleś trochę pomerdały ci się fakty, najpierw Adach został starostą, potem wywalił jakiegoś klienta który sobie nie radził z zarządzaniem DPSem i dopiero przyjął Kucznier a ta zaczęła robić porządek m.in. zawiadomiła prokuraturę o brakach oleju. Czytaj uważnie NOWĄ z tamtego okresu tam wszystko jest…;-))

      • Co do tego czy sobie radził czy nie opinie są różne lecz fakt jest taki, że pracownik powiadomił Kucznier o braku oleju (za co go wywaliła) i Ona powiadomiła Prokuraturę która sprawę umorzyła. Ciekawe?

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here