998 KRONIKA STRAŻACKA

56

Pomoc policji w wejściu do mieszkania

TRZEBNICA. 24 października na ul. Daszyńskiego strażacy pomagali policji w otwarciu drzwi do mieszkania na pierwszym piętrze. Strażacy weszli do mieszkania przez okno, używając w tym celu drabiny. Osobie znajdującej się w środku nic nie było i sama otworzyła drzwi wejściowe.

Pożar śmieci

WISZNIA MAŁA.25 października miał miejsce pożar śmieci na dzikim wysypisku znajdującym się blisko stacji CPN. Strażacy szybko ugasili pożar, a następnie zajęli się dogaszeniem zgliszczy.

Pomagali policji

SĘDZICE. 25 października strażacy pomagali policji w otwarciu drzwi do mieszkania. Na szczęście również i w tym przypadku nikomu nic się nie stało, a drzwi otworzyła rodzina w obecności ratowników.

Dym z pieca

URAZ. 26 października na ul. Wrocławskiej w holu budynku wydobywał się dym z pieca. Będący na miejscu strażacy wygasili piec oraz trzy razy sprawdzili przy pomocy miernika poziom tlenku węgla w powietrzu.Na koniec przewietrzono pomieszczenie.

Iskrzące kable

SKOKOWA. 28 października pod naporem śniegu gałęzie zwisały, dotykając drutów i powodując zwarcie. Strażacy zabezpieczyli miejsce, a następnie przekazali je pogotowiu energetycznemu, które zajęło się iskrzącymi kablami.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here