Czytelnicy zadowoleni z nagród

72

Przypomnijmy, że myjka ciśnieniowa karcher oraz wiertarka trafiły do Teresy Feluś, mieszkanki Wilczyna oraz Romana Olszańskiego z Wszemirowa. Pani Teresa może mówić o dużym szczęściu, bo jak sama przyznała, wrzuciła do naszej skrzynki na głosy 5 kuponów, wysłała również kilka sms-ów. Jak sama przyznaje, nie kryła zaskoczenia, gdy zadzwoniliśmy do niej z informacją, że to właśnie jej kupon został wylosowany spośród 3707 kuponów, jakie podczas trwania plebiscytu oddawali nasi Czytelnicy.

Pani Teresa wraz z mężem niedawno przeprowadziła się na wieś, do podobornickiego Wilczyna. Głosowała oczywiście na Jolantę Łojkuc, sołtyskę tej miejscowości: – To właściwa osoba, na właściwym miejscu. Prężnie działa, by wioska się rozwijała. Dzięki jej wysiłkom powstał plac zabaw, ścieżka zdrowia w lesie, czy wyremontowano świetlicę. Teraz zabiega o budowę chodnika przebiegającego przez Wilczyn. Doceniamy te starania – powiedziała pani Teresa, gdy zgłosiła się po odbiór nagrody.

Naszą laureatkę zapytaliśmy o to, czy nagrody, które zostały ufundowane przez market budowlany Bricomarche, przydadzą się w codziennym użytkowaniu: – Ktoś chyba czytał w moich myślach – tu z odpowiedzią panią Teresę wyręczył jej mąż – zamierzałem kupić myjkę ciśnieniową. Teraz już nie muszę, a gdy będę chciał ją wykorzystać, to chyba poproszę o zgodę moją żonę. W końcu to ona wygrała!

Z nagród rzeczowych cieszył się nasz drugi laureat, pan Roman Olszański, który przez cały czas dzielnie kibicował swojej córce Dorocie – sołtysce Wszemirowa. To dzięki m.in. wsparciu sms-owemu z jego strony udało się zakwalifikować pani sołtys do finału naszego plebiscytu i ostatecznie zająć 7. miejsce. Spytaliśmy czy dużo wysyłał sms-ów na swoją córkę: – Tak,  „wyczyściłem” całe swoje konto powiedział laureat, gdy odbierał nagrodę.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here