Kto to powiedział?

50

Od dzisiaj czekamy więc na odpowiedzi Czytelników  do piątku do godz. 16. Należy znaleźć poszukiwane zdanie (albo jego fragment), ustalić kto je wypowiedział i zgłosić odpowiedź do naszej redakcji – osobiście lub mailem na adres  redakcja@nowagazeta.pl

Pytamy więc…

Czyje to słowa?

– Po wyremontowaniu tej ulicy oddam ją gminie.

Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę, a jego nazwisko opublikujemy w następnym numerze gazety.

I jeszcze parę istotnych uwag. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem  zgody na opublikowanie fotografii zwycięzcy, wykonanej podczas wręczenia nagrody. Jeśli ktoś nie może jej odebrać w wyznaczonym terminie – prosimy o kontakt z redakcją, bowiem nagroda nieodebrana w ciągu tygodnia – przepada.

 

Zdanie, o które zapytaliśmy tydzień temu brzmiało: Nie pracujemy dla orderów, ale nagrody cieszą, bo znaczą, że nasz codzienny wysiłek został dostrzeżony. Powiedziała Katarzyna Lech, dyrektorka Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie, przy okazji otrzymania nagrody kuratora oświaty w Dniu Edukacji Narodowej.

Rozwiązanie naszej ubiegłotygodniowej zagadki nastąpiło szybko. Już kilka minut po godz. 8 z prawidłową odpowiedzią zadzwoniła do nas Barbara Wilk z Piotrkowiczek.

Fundatorem nagród jest sklep Avans – AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica ul. Milicka „Promocje przez cały rok”

Promocja tygodnia w sklepie AVANS

Dekodery cyfrowe do bezpłatnej telewizji naziemnej od 99 zł.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here