Policyjny bilans tygodnia

43

POWIAT. W poprzednim tygodniu, tj od 15 do 21 października, policjanci z powiatu trzebnickiego zatrzymali na gorącym uczynku 9 sprawców przestępstw, z czego w Trzebnicy jednego, w Obornikach Śląskich – 3, w Żmigrodzie – 4, natomiast w Prusicach jednego. Aż 4 zatrzymane osoby, to kierowcy prowadzący pojazdy pod wpływem alkoholu (samochód -1, motorower – 2 i rower – 2 ).

Policjanci wylegitymowali łącznie 162 osób w tym w Trzebnicy – 43, w Obornikach Śląskich – 54, a w Żmigrodzie – 65).

Funkcjonariusze interweniowali w sumie 106 razy, z czego w Trzebnicy – 51, w Obornikach Śląskich – 35, a w Żmigrodzie – 20.

W policyjnym areszcie przebywało łącznie siedem osób.

W poprzednim tygodniu policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe, w których cztery osoby zostały ranne. Trzebniccy funkcjonariusze zatrzymali 2 osoby poszukiwane (w Trzebnicy w Obornikach Śląskich)

 Ukradł telefon za 1000 zł

TRZEBNICA. W czwartek, 18 października, funkcjonariusze wydziału kryminalnego i zespołu do spraw nieletnich  Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy zatrzymali 16-letniego chłopca, mieszkańca Wrocławia, który w czerwcu tego roku, ukradł w Trzebnicy telefon komórkowy, o wartości 1000 zł. Po przesłuchaniach, policjanci oddali chłopca pod opiekę opiekunów.

Kierował pomimo zakazu sądu

ŻMIGRÓD. Nad ranem, w piątek 19 października policjanci z prewencji zatrzymali na ul. Kościuszki 25-letniego żmigrodzianina, który kierował samochodem  pomimo zakazu kierowania wszelkimi pojazdami, wydanego przez Sąd Rejonowy w Rawiczu. Mężczyzna,po przesłuchaniach, został  zwolniony.

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here