998 Kronika strażacka

46

Pożar śmieci

PSARY. 16 października na ul. Wolności paliły się śmieci. Działania strażaków polegały na ugaszeniu ich przy użyciu wody. Pożar szybko ugaszono.

Samochód w rowie

KOCZURKI. 16 października kierujący samochodem citroen C4 stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu.  Strażacy udzielali rannym  pomocy, używając w tym celu tlenu i kołnierza ortopedycznego, a także wsparcia psychicznego. Odłączyli także akumulator. Na koniec strażacy usunęli z jezdni ziemię.

Na dachu

PĘGÓW. 16 października miało miejsce jeszcze jedno podobne zdarzenie: samochód osobowy, tym razem daewoo tico wpadł do rowu i dachował. Osoby poszkodowane znajdowały się w policyjnym radiowozie. Pomocy medycznej udzielił im lekarz pogotowia ratunkowego, który przybył na miejsce. Strażacy zabezpieczyli miejsce, odłączyli akumulator i usunęli z drogi naniesioną przez samochód ziemię.

Zerwana kratka

TRZEBNICA. 18 października na ul. Żeromskiego w Trzebnicy zerwała się kratka z kanału i wpadła do środka. Strażacy wyciągnęli ją przy użyciu bosaka i umieścili na właściwym miejscu.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here