Wyniki plebiscytu i uroczysta gala już jutro!

46

Na początku kwietnia ogłosiliśmy rozpoczęcie plebiscytu, który podzieliliśmy na dwa etapy. Do końca czerwca czekaliśmy na głosy oddawane na wszystkich sołtysów z powiatu trzebnickiego. Potem, po zsumowaniu wyników (tj. głosów oddawanych na kuponach i za pośrednictwem sms-ów) do finału przeszło 33 sołtysów. To właśnie na nich głosowali Państwo przez ostatnie trzy miesiące. Aby ułatwić nieco zadanie publikowaliśmy krótkie sylwetki, opisując dotychczasowe działania sołtysów i pytając ich o plany na najbliższą przyszłość.

Bardzo dziękujemy wszystkim Czytelnikom, którzy od początku brali udział w naszej zabawie, sukcesywnie głosując na swoich faworytów. Ilość głosów bardzo nas zaskoczyła. Od początku naszej zabawy otrzymaliśmy ponad 5 tys. sms-ów oddawanych na swoich ulubionych sołtysów oraz kilka tysięcy kuponów (dokładne ilości podamy podczas piątkowej gali i opiszemy w następnym wydaniu gazety)

Przez ostatni tydzień liczyliśmy nadesłane w drugim etapie głosy. I już znamy listę zwycięzców. Sołtysi poznają nasze wyniki na gali podsumowującej nasz pierwszy plebiscyt, która odbędzie się 19 października o godz. 18 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Trzebnicy, przy ul. Leśnej. Właśnie wtedy zostanie wręczona nagroda główna, ufundowana prze Bank Spółdzielczy – laptop oraz 5 tys zł, które otrzyma sołectwo, z którego pochodzi zwycięski sołtys. Także podczas tej gali, w wyniku przeprowadzonego losowania wyłonimy dwie osoby, które otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez market budowlany Bricomarche (imiona i nazwiska zwycięzców podamy w kolejnym wydaniu gazety). Dziesięciu sołtysów, którzy zdobyli najwięcej głosów otrzyma też ekskluzywne wyroby mięsne ufundowane przez firmę Tarczyński S.A.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here