998 Kronika strażacka

48

Iskrzący słup

GOLĘDZINÓW. 11 października iskrzyło się z uszkodzonego słupa energetycznego. Będący na miejscu strażacy zabezpieczyli miejsce i przekazali je pogotowiu energetycznemu.

BMW w rowie

SIEMIANICE. 11 października z powodu nadmiernej prędkości do rowu wpadło osobowe bmw. Gdy strażacy przyjechali na miejsce, samochód znajdował się na prawym boku. Strażacy odłączyli akumulator i zabezpieczyli miejsce.

Łabędź ze złamanym skrzydłem

TRZEBNICA. 12 października na stawie przy ul. Leśnej znajdował się łabędź ze złamanym skrzydłem. Strażacy po przybyciu na miejsce popłynęli łodzią, po czym ściągnęli łabędzie na brzeg. Następnie ptakiem gdzie zajął się zespół z ochrony środowiska i straż miejska, którzy następnie przetransportowali go do Złotówka, gdzie znajduje się schronisko dla dzikich zwierząt.

Zderzenie dwóch samochodów

PIOTRKOWICZKI. 12 października, na skutek wymuszenia pierwszeństwa doszło do zderzenia dwóch samochodów: peugeota partnera i opla astry. Osoby poszkodowane zostały opatrzone przez lekarza pogotowia ratunkowego. Strażacy zaś zabezpieczyli miejsce, odłączyli akumulatory i uprzątnęli drogę.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here