Siatkarskie talenty na parkiecie

140

W składzie naszej drużyny zobaczyliśmy już znane zawodniczki, występujące niedawno w składach naszych szkółek siatkarskich.  Z drugiej strony siatki zawodniczki Gwardii Wrocław znacząco przewyższały naszą drużynę wzrostem i tą różnicę widzieliśmy podczas gry.

Nasza drużyna uległa rywalkom w trzech setach, ale sama gra nie wskazywała na bezdyskusyjną przewagę wrocławianek.  Były bardzo dobre momenty trzebniczanek. Bardzo dobrze odbierały, walczyły o każda piłkę i dość dokładnie nagrywały do rozgrywającej. Słabiej spisywały się w ataku. Można było dostrzec brak odwagi w uderzaniu piłki, w wykorzystaniu wrzutek w wolne pole, bo umiejętności w tej formie zagrań im nie brakowało. Gra naszych mogła się podobać. Rywalki zdobywały punkty trudną zagrywką i odważnymi atakami prawie z każdej pozycji. Były w każdym ze swych zagrań pewne punktu. Tu napotykały się na skuteczną obronę. Ten mecz z czołową drużyną grupy pozwoli na wnioski w poprawie gry naszych zawodniczek.

Po meczu spytaliśmy trenera Marka Wojcieszka o dotychczasowe rozstrzygnięcia w rozegranych meczach. Powiedział – Rozegraliśmy dotąd trzy mecze. Dwa przegraliśmy, wygrywając jeden. W drużynie wystąpiły: Kinga Dziubczyńska, Dominika Borsuk, Paulina Walęcka, Małgorzata Piotrowska, Natalia Karyś, Karolina, Zylak, Hanna Kuna, Aleksandra Haracz, Nikola Sławińska, Ewa Maj, Daria Marciniec.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here