Sokół pewny swego

91

Drużyny wyszły na murawę kilka minut po godz. 15. O tym, że miejscowi gracze znajdują się w lepszej formie i prezentują lepszy styl gry kibice mogli się przekonać już w pierwszej części spotkania, kiedy do bramki drużyny przeciwnej – AN-MAR Księginice – wpadły dwie bramki. Pierwszą strzelił po 20 minutach zawodnik Sokoła Tomasz Kowalik, a niespełna 10 minut później do siatki gości wpadła kolejna bramka, tym razem za sprawą Jakuba Wiraszki. Do zakończenia pierwszej części spotkania wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa również należała do gospodarzy, którzy potrafili wypracować jeszcze kilka dogodnych sytuacji i zamienić je na trzeciego w tym spotkaniu gola. Na kilkanaście minut przed końcem, praktycznie do pustej bramki skierował piłkę Mierzwa.

Drużyna z Księginic próbowała odebrać przeciwnikowi piłkę, często nieczystymi zagrywkami. Za jeden z fauli na zawodniku Sokoła sędzia wręczył piłkarzowi z Księginic żółtą kartkę. Ten nie chciał jej przyjąć i wdał się w dyskusję z sędzią, za co został ukarany jeszcze jedną żółta kartką i zszedł z boiska. Do końca meczu goście grali w 10 osobowym składzie.

Teraz mamy mocno odmłodzony skład, musimy się jeszcze dotrzeć, ale pracujemy nad formą. Kiedyś byliśmy przecież w A-klasie – podsumował spotkanie jeden z kibiców, sołtys Ujeźdźca Wiesław Nita.

Co mogę powiedzieć, po prostu byli lepsi od nas – skwitował trener teamu z Księginic.

Składy drużyn;

Sokół Ujeździec Wielki: Łukaszewski, Zaremba, Słodkowski, Grygier, Majchrzak, Gajda, Dąbek, Wiraszka, Kowalik, Rękas, Woźniak, Chmielewski, Mierzwa, Mierzwa, Żurek, Psiurka, Kobylański, Żurek.

 AN-MAR Księginice: Bonczarowski, Chmielewski, Dalach, Herka, Jackowski, Sołtysik, Szczurek, Szczurek,Wojtasik, Zając, Orkwiszewski, Maj

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here