Wakacyjna fotografia

48

Zachęcamy wszystkich, którzy mają ciekawe zdjęcia do podzielenia się nimi z naszymi Czytelnikami. Czekają atrakcyjne nagrody!

W tym roku już po raz kolejny zachęcamy Państwa do przesyłania zdjęć zrobionych podczas mijających wakacji. Mogą to być zdjęcia zrobione „w odpowiednim momencie”, przedstawiające nietypowe obiekty, ciekawe sytuacje, a także każde inne, które uznacie Państwo za interesujące. Fotografie można przynosić do naszej redakcji osobiście, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16 lub też wysyłać mailowo na adres redakcja@nowagazeta.pl . Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko autora, informację o miejscu, gdzie fotografia została wykonana, a także krótki (jednozdaniowy) opis. Jedna osoba może dostarczyć tylko jedno zdjęcie. Ważne, aby zdjęcia nie były retuszowane komputerowo. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają automatycznie zgodę na publikację prasową i internetową zdjęcia, a także potwierdzają, że to właśnie oni są autorami fotografii i wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu. Fotografie będą przyjmowane do końca listopada i sukcesywnie publikowane, a po zaprezentowaniu wszystkich Czytelnicy będą mogli wybrać najlepszą, głosując za pomocą sms-ów. Zarówno dla autorów najlepszych zdjęć, jak i dla głosujących Czytelników mamy bardzo atrakcyjne nagrody!

Prezentowane przez nas zdjęcie zostało wykonane przez Paulinę Cieślak nad Soliną w miejscowości Polańczyk. Tytuł fotografii: „Prawdziwy raj na ziemi”.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here