Wietrzenie szaf – tym razem w Trzebnicy

214

Wietrzenie szaf, popularnie zwane szafingiem, zapoczątkowały dwie oborniczanki – Agnieszka Miedzińska i Elżbieta Raduchowska, które z powodzeniem zachęcają mamy do wymiany ubrań po swoich dzieciach w Obornikach Śląskich. Na takie imprezy jeździły też organizatorki trzebnickiego szafingu, panie: Karolina, Iza i Agata: – To jest świetny pomysł, bardzo fajna akcja, podczas której za niewielkie pieniądze można kupić lub  sprzedać ubrania po swoim dziecku lub wymienić się z innymi. Wiadomo, że ubranka czy akcesoria dziecięce są drogie. Pomyślałyśmy, że skoro ta akcja przyjęła się w Obornikach, to z pewnością będzie popularna także wśród mam w Trzebnicy – mówi jedna z organizatorek, pani Karolina.

Termin wietrzenia szaf jest już wyznaczony – zainteresowani powinni zaznaczyć sobie  w kalendarzu datę 20 października (sobota). Właśnie wtedy w SP nr 2 przy ulicy Wrocławskiej, między godz 11 a 15 odbędzie się akcja. – Szafing prowadzony będzie w jednej z klas, mamy będą wystawiać ubranka po swoich dzieciach od niemowlaków aż do 6 latków. Polecamy każdemu z rodziców odwiedzenie naszej akcji, ponieważ za niewielkie pieniądze można kupić lub wymienić się prawie nieużywanymi rzeczami, czy zabawkami – dodaje pani Karolina.

Każdy z rodziców, który chciałby wystawić rzeczy po swoim dziecku może zgłosić swój udział w akcji, i skontaktować się z organizatorkami szafingu:

Karoliną: tel 666 048 326 lub mailowo: kkowalska8@wp.pl,

Izą: 609 088 878 lub Agatą: 509 202 982

Już teraz zapisało się 15 mam.

Jeżeli pierwsze wietrzenie szaf w Trzebnicy zyska zainteresowanie, niewykluczone, że podobne akcje będą organizowane raz na kwartał  .

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here