Najlepszy Sołtys Powiatu Trzebnickiego 2012

35

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przez te kilka miesięcy włączyli się do naszej zabawy i oddawali głosy na pierwszego wśród równych sołtysa. Nasz plebiscyt rozpoczęliśmy na początku kwietnia, i przez pierwsze dwa miesiące czekaliśmy na głosy wysyłane na wszystkich sołtysów z powiatu. Ci, którzy otrzymali najwięcej głosów znaleźli się w naszym finale. Do drugiego etapu naszego konkursu przeszło ogółem 33 sołtysów. To na nich głosowali Państwo przez ostatnie trzy miesiące, dostarczając do wybranych sklepów i do redakcji NOWej  kupony drukowane w naszej gazecie lub też wysyłając sms-y z odpowiednim kodem. Aby ułatwić Państwu zadanie publikowaliśmy krótkie sylwetki, opisując dotychczasowe działania sołtysów i pytając ich o plany na najbliższą przyszłość.

Bardzo dziękujemy wszystkim Czytelnikom, którzy od początku brali udział w naszej zabawie, sukcesywnie głosując na swoich faworytów. W nasz plebiscyt aktywnie włączyli się również i sami finaliści, przynoszący do siedziby redakcji kupony.

Jest to nasz pierwszy taki plebiscyt i niestety nie udało nam się uniknąć pewnych „wpadek”, jednak chcemy, by na stałe wpisał się w kalendarz konkursów prowadzonych przez naszą redakcję. W kwietniu przyszłego roku z pewnością po raz drugi będziecie państwo wybierać tego „Najlepszego Sołtysa…” Dołożymy wszelkich starań, by uniknąć błędów. Czekamy również na Państwa uwagi czy spostrzeżenia.

Wyniki konkursu

Przypomnijmy, że Ci, którzy chcą oddać jeszcze jeden głos na swojego sołtysa, mają ostatnią już szansę! Zgłoszenia przyjmujemy tylko do dnia dzisiejszego (tj. do wtorku, 9 października). Sms-y przyjmujemy do północy, a kupony tego dnia mogą Państwo zostawić w wybranym punkcie (sklepach, redakcji NOWej czy w siedzibie Banku Spółdzielczego). Kolejną możliwością jest również wysłanie kuponów pocztą (o ważności kuponu decyduje data stempla pocztowego). Kupony, które dotrą do punktów w dni kolejne niestety, nie będą już przyjmowane. Jeżeli chcą wykorzystać Państwo ostatnie chwile na zagłosowanie na swojego faworyta, prosimy nie zwlekać.

Otrzymaliśmy bardzo dużo kuponów i sms – ów, dlatego w ciągu najbliższych dni będziemy je wszystkie podliczać. Po zliczeniu wszystkich głosów dowiemy się, który z sołtysów wygrał plebiscyt.

Przypomnijmy, że nagrody są bardzo interesujące: sołtys, który zwycięży otrzyma laptop, natomiast jego sołectwo nagrodę główną  w wysokości 5 tys.zł do wykorzystania na bieżące wydatki. Dziesięciu sołtysów, którzy w końcowej klasyfikacji otrzymają najwięcej głosów dostanie  również kosze smacznych wyrobów wędliniarskich ufundowanych przez firmę Tarczyński S.A

Mamy również przygotowane atrakcyjne nagrody rzeczowe dla osób, które aktywnie brały udział w naszym plebiscycie. Spośród wszystkich głosujących, którzy oddawali głosy na sołtysów dostarczając prawidłowo wypełniony kupon, jak też wysyłając sms-y wylosujemy dwóch szczęśliwców, którzy otrzymają nagrody ufundowane przez jednego z naszych sponsorów.

Chcemy, by finał naszego plebiscytu na „Najlepszego Sołtysa Powiatu Trzebnickiego 2012” miał uroczystą rangę, dlatego też zaprosimy wszystkich naszych finalistów na galę wręczenia nagród. Właśnie tam dowiedzą się Państwo, kto spośród 33 finalistów zdobył najwięcej głosów i wygrał plebiscyt. O terminie i miejscu spotkania powiadomimy państwa w kolejnym numerze NOWej gazety.

Nasz plebiscyt nie mógłby się odbyć, gdyby nie pomoc sponsorów. Dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu z siedzibą w Trzebnicy za ufundowanie nagrody głównej, tj. laptopa oraz nagrody pieniężnej, marketowi budowlanemu Bricomarche również dziękujemy za ufundowanie nagród rzeczowych dla głosujących.

Bardzo serdecznie dziękujemy również naszym Czytelnikom za to, że aktywnie braliście Państwo udział w naszym plebiscycie, wspierając swoich kandydatów, oddając na nich głosy.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here