Kto to powiedział?

70

Czyje to słowa?

Ludzie mają swoje oczekiwania i nie wystarczą tylko deklaracje.

To zdanie jest fragmentem z jednego z tekstów dzisiejszego wydania NOWej. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która jako pierwsza zgłosi do redakcji (osobiście lub telefonicznie) IMIĘ i NAZWISKO AUTORA WYPOWIEDZI. Laureat otrzyma atrakcyjną nagrodę, a jego nazwisko opublikujemy w następnym numerze gazety.

I jeszcze parę istotnych uwag. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zwycięzcy, wykonanej podczas wręczania nagrody. Jeżeli ktoś nie może jej odebrać w wyznaczonym terminie, proszony jest o kontakt z redakcją, bowiem nagroda nieodebrana w ciągu tygodnia – przepada.

Fundatorem nagród w konkursie jest sklep AVANS. AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica, ul. Milicka „Promocje przez cały rok”.

 Promocja Tygodnia:

Notebook 1235 zł.

 

W konkursie sprzed dwóch tygodnie przedstawiliśmy zdjęcie z lat dziecięcych Marty Rogali. Obecnie pani Marta pełni ważną funkcję sołtysa we wsi Pęgów – najpiękniejszej na Dolnym Śląsku.

Laureatką konkursu jest Agnieszka Huzar z Wilczyna, którą zapraszamy po odbiór nagrody w piątek 12 października w godz. 12 – 16. Gratulujemy!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here