Na temat uzdrowiska

47

10 października w sali  nr 48 Urzędu Miejskiego w Trzebnicy odbędzie się spotkanie autorskie artystek: plastyczki Ewy Mroczek, ilustratorki Marty Mroczek oraz poetki Danuty Kamińskiej. Tematem będzie wernisaż prac malarskich oraz rozmowy z twórczyniami na temat wspólnego projektu „Marzy nam się uzdrowisko – o Trzebnicy mieście z bajki”. Zainteresowani będą mogli poznać historię uzdrowiska. Wstęp na wernisaż jest wolny.

To pierwsze oficjalne spotkanie poświęcone tematyce uzdrowiska. Pamiętamy bowiem, że podczas marcowego spotkania z mieszkańcami, burmistrz obiecywał, że niebawem zorganizuje kolejne, na którym będą poruszane tematy związane w przyszłością przychodni i prac związanych z nadaniem miastu statusu uzdrowiska. Na zapowiedziach się jedynie skończyło.

Czy podczas wernisażu zebrani zobaczą jedynie praca artystyczne, czy też może usłyszą konkretne informacje od pracowników z urzędu, którzy prowadzą sprawę związaną z uzdrowiskiem?

Oby nie okazało się, że wszelkie działania ze strony urzędników nie pozostały jedynie w sferze marzeń.

Nadal czekamy na wyznaczenie przez burmistrza terminu kolejnego spotkania z mieszkańcami. Tematów do rozmów z pewnością nie zabraknie.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here