Czy Tomek wygra muzyczny program?

579

Tomasz Kowalski, wokalista trzebnickiego zespołu Fama Blues Band walczy o wygraną w IV edycji muzycznego programu rozrywkowego „Must be the Music”. Swoim występem zachwycił jurorów, którzy byli jednogłośni i głosami 4 x „tak” zadecydowali o tym, że przeszedł do kolejnego etapu programu. Teraz liczy na wasze głosy. Pomożecie?

 Zaśpiewał balladę legendy polskiej sceny bluesa, śląskiej grupy Dżem „Modlitwę”, jednak ci, którzy mieli okazję słuchać występów FBB doskonale wiedzą, że jest to utwór, który wykonuje, wraz z zespołem podczas różnego rodzaju koncertów.

Tomek jest świetnym wokalistą, tego nie trzeba nikomu udowadniać, a niedowiarków zapraszamy jeszcze raz do odsłuchania utworu eliminacyjnego.

– Muszę ci powiedzieć, że ten utwór kocham i nawet pracuję na nim, bo to jest fajna szkoła prowadzenia liryki poprzez spowiedź. I jest to najlepsze wykonanie tej piosenki, jakie słyszałam – skomentowała po występie Elżbieta  Zapendowska.

– Bardzo podobne wykonanie, w  gruncie rzeczy zawsze to powinien być zarzut, a w twoim przypadku to jest zaleta – dodała Kora.

Jesteś elektryzującą postacią, jesteś fenomenalny! Boję się, że możesz zajść bardzo daleko w tym programie – powiedział Łozo.

Teraz Tomek liczy na wasze wsparcie. Ci, którzy wróżą mu wygraną w 4. edycji programu (a takich głosów na forach nie brakuje), powinni wspierać wokalistę, głosując na jego wykonanie na oficjalnej stronie programu na facebooku (informacji szukajcie na oficjalnym profilu MBTM)

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here