Przylesie z wizytą w radiu

198

Stowarzyszenie „Przylesie” z Katowic może pochwalić się sukcesami

Po sukcesie, który miał miejsce 25. sierpnia (I nagroda za syrop sosnowy), rozdzwoniły się telefony z różnymi propozycjami. Z jednej skorzystaliśmy w niedzielę 2.września.

Pani Maria Bierska z Polskiego Radia Wrocław zadzwoniła i zaprosiła Stowarzyszenie „Przylesie 2011” do wzięcia udziału w audycji radiowej. Cała nasza grupa przygotowywała się do dożynek w Zawoni, więc pojechały tylko cztery osoby (Joanna Debska i jej syn Sebastian, Martyna Tyczka oraz Krystyna Tyczka), którzy reprezentowali naszą miejscowość Kałowice i Stowarzyszenie „Przylesie 2011”.

Byłyśmy bardzo zdenerwowanie i stremowane. Na miejscu okazało się, że nie jest tak źle. Pani Maria i zespół redakcji Radia Wrocław przyjął nas bardzo ciepło i serdecznie. Mogłyśmy zobaczyć jak wygląda studio od środka i w co jest wyposażone. Po przywitaniu czekałyśmy na nasz moment, który trwał dwanaście minut. Gdy Pani Maria prowadziła z nami rozmowę zapomniałyśmy o czerwonym światełku i tym, że jesteśmy na antenie.

Martyna T. robiła zdjęcia na pamiątkę podczas rozmowy o naszym stowarzyszeniu i naszych planach, a Joanna opowiedziała o swoich wyrobach cukierniczych na bazie syropu sosnowego.

Sukcesem naszego Stowarzyszenia nie tylko my się cieszymy, ale też Pani Woiletta Olejniczak z Doradztwa Rolniczego w Trzebnicy, bo to ona zachęca nas do brania udziału w konkursach. Pani Wiolettko dziękujemy.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here