Wrześniowe zawody w ujeżdżaniu

83

Kolejnymi zawodami jeździeckimi, które odbędą się na terenie naszego powiatu, będą niedzielne zawody (23 września) na hipodromie w Golędzinowie, gdzie odbędzie się Finał Pucharu Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego w Skokach przez Przeszkody. W konkursie wyłonieni zostaną najlepsi jeźdźcy w poszczególnych klasach oraz najlepszy koń sezonu otwartego 2012. Rozpoczęcie konkursów godz. 9, a więcej informacji na stronie www.kjarat.republika.pl.

Ostatniego dnia września, na hipodromie w Golędzinowie odbędą się Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody „O Memoriał Deja”, w czasie których rozegranych zostanie 7 konkursów. W najważniejszym konkursie dnia, nr 4, nagrodą główną będzie portret ogiera Deja. Obraz ten co roku przechodzi do rąk kolejnego jeźdźca, a stanie się własnością 3-krotnego zwycięzcy. W 20-letniej historii rozgrywania tego konkursu zdarzyło się to jeden raz – właścicielem portretu stał się wtedy Jacek Mierzwiński. Obecnie do rąk zwycięzcy trafia drugi, „zapasowy” obraz. Rozpoczęcie imprezy o godz. 9.00,a szczegółowy program na stronie www.kjarat.republika.pl – podaje Jerzy Krysmann, prezes LKJ Arat.

Poniżej podajemy listę zawodów zaliczanych do Pucharu DZJ 2012r: 15 kwietnia, Golędzinów k./Obornik Śl.20 maja Machnice, 23-24 czerwca Machnice, 8 lipca Wielka Lipa, 12 sierpnia Strzegom, 2 września Machnice, 23 września Finał Pucharu – Golędzinów k./Obornik Śl.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here