Uprawiał konopie indyjskie w parku

697

Policjanci wydziału kryminalnego trzebnickiej komendy powiatowej zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o uprawę konopi indyjskich. Zabezpieczono kilka 3 – metrowych krzewów oraz wagi elektroniczne, służące do porcjowania uzyskanej z uprawy marihuany. Zatrzymany, to 19 – letni mieszkaniec jednej z miejscowości gminy Wisznia Mała.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna wyhodował krzewy w okolicznym parku przy starym pałacu, znajdującym się na terenie gminy. Na miejscu uprawy zabezpieczono do dalszego postępowania trzy potężne krzewy, natomiast w miejscu zamieszkania 19 – latka, dwie wagi elektroniczne.

Teraz za czyn, o który jest podejrzany, w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają także, jakie było dalsze przeznaczenie środków odurzających uzyskanych z uprawy.

1 KOMENTARZ

  1. no i co takiego sie stało,jak sobie człowiek zapali czasami to nic mu nie będzie a tam gdzie policja naprawdę jest potrzebna to albo się boi zaglądać albo nie może bo opłaty są regularne….taka prawda

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here