Kto to powiedział?

113

Czyje to słowa?

– … doświadczenie, które teraz zbieramy, mam nadzieję, że nie pójdzie na marne i zaowocuje w niedalekiej przyszłości.

Przytoczona powyżej wypowiedź znajduje się w jednym z artykułów dzisiejszego wydania NOWej. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która jako pierwsza znajdzie je w macierzystym tekście i zgłosi (telefonicznie lub osobiście) do naszej redakcji, kto jest autorem tej wypowiedzi. Laureat otrzyma atrakcyjną nagrodę, a jego nazwisko opublikujemy w następnym numerze gazety.

Fundatorem nagród jest sklep Avans AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica, ul. Milicka „Promocje przez cały rok”.

PROMOCJA TYGODNIA W SKLEPIE AVANS!!!

Notebook HP 15.6`, WIN 7 – 1599 zł.

 

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zwycięzcy, wykonanej podczas wręczania nagrody. Jeżeli ktoś nie może odebrać nagrody w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt telefoniczny z redakcją. Nagroda nieodebrana w ciągu tygodnia od ustalonego terminu – przepada.

Nagrodę za najszybsze rozwiązanie zagadki z poprzedniej NOWej otrzyma Halina Reszyńska z Trzebnicy. Po odbiór zapraszamy w piątek, 14 września w godz. 12 – 16.

Nagrodę sprzed dwóch tygodni odebrał Miłosz Krzywulski ze Wschowy, który na zdjęciu rozpoznał Krzysztofa Drząszcza. – Poznałem pana Krzysztofa po tym, że wiem, że on jest mechanikiem samochodowym i prowadzi zakład.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here