Kto to powiedział ?

55

Kto to powiedział? :

– Dlaczego zawiadomienie dostaliśmy dopiero dzisiaj, na godzinę przed rozpoczęciem obrad?

 

Przytoczone powyżej zdanie znajduje się w jednym z artykułów dzisiejszego wydania NOWej. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która jako pierwsza znajdzie je w macierzystym tekście i zgłosi (telefonicznie lub osobiście ) do naszej redakcji, kto jest autorem tej wypowiedzi. Laureat otrzyma atrakcyjną nagrodę, a jej nazwisko opublikujemy w następnym numerze gazety.

 

Fundatorem nagród jest sklep Avans AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica, ul. Milicka „Promocje przez cały rok”.

PROMOCJA TYGODNIA W SKLEPIE AVANS!!!

Notebook HP 15.6`, WIN 7 – 1599 zł.

 

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zwycięzcy, wykonanej podczas odbierania nagrody. Jeżeli ktoś nie może odebrać nagrody w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt telefoniczny z redakcją. Nagroda nieodebrana w ciągu tygodnia od ustalonego terminu – przepada.

W 35 numerze naszej gazety przedstawiliśmy zdjęcie chłopczyka na tle samolotu. Jest to rzeczywiście entuzjasta motoryzacji, osoba dzisiaj znana w Prusicach, prezes miejscowego klubu sportowego, Krzysztof Grzegorz Drząszcz. Od lat prowadzi własną działalność gospodarczą w zakresie mechaniki samochodowej. Można u niego nie tylko wyremontować samochód, ale zakupić potrzebne części, sprawdzić elektronikę i pozyskać inne tego typu usługi. Klubem sportowym kieruje od niedawna i jak powiedział: – Jest to działalność społeczna, za którą nagrodą może być krytyka.

 Laureatem konkursu z ubiegłego tygodnia został Miłosz Krzywulski – mieszkaniec miasta Wschowa w województwie lubuskim (!). Gratulujemy i po odbiór nagrody zapraszamy do redakcji NOWej w piątek 7 września, w godz. 12 – 16.

Natomiast po odbiór nagrody za rozpoznanie bohatera zagadki sprzed dwóch tygodni odebrał za Marię Rybkę jej mąż, pan Czesław: – Żona rozpoznała Henryka Bagińskiego po wzmiance, że lubi mikrofon. W pierwszej chwili braliśmy jeszcze pod uwagę panów: Wysockiego i Wojtkowiaka, ale zdjęcie z dzieciństwa wskazywało jednak na Henryka.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here