Sensacyjna ucieczka z trzebnickiego Sądu!

178

To nie żart. Mimo, że przy oskarżonym byli policjanci, to skazany na areszt mężczyzna, w brawurowej akcji uciekł policjantom. Był pościg i nie tylko… W najnowszym wydaniu piszemy też o kontrowersjach związanych z występami siłaczy na placu pielgrzymkowym. Opisujemy także zaskakującą decyzję burmistrza i problemy młodych ludzi, którzy chcieli coś zrobić sami.

Ujawniamy także przedziwne ukrywanie umorzeń podatków w Obornikach Śl. Czy praca żony burmistrza w firmie, której umorzono podatki wzbudza kontrowersje? Publikujemy także pełną informację o dożynkach. Gdzie się wybrać, co warto zobaczyć? Zachęcamy także do przeczytania zapowiedzi pasjonującej podróży. Grupa młodych ludzi przemierzy Europę… starą nyską.

Warto we wtorek wyskoczyć do kiosku i kupić NOWą gazetę trzebnicką.

2 KOMENTARZY

  1. Gazeta Nowa (niezależna, jedna opiniotwórcza….he he he) ciągle tylko pisze o Trzebnicy i Oborrnikach Śl. Przecież gdyby np. Długozima robił to co wyrabia Bandrowicz czy Lewadowski to Gazeta nie dała by Mu żyć. Dlaczego więc Niezależna i Opiniotwórcza Gazeta nic o tych Panach nie pisze? Bo ma w tym interes lub go nie ma! Tam w wyborach startować nie będą a obecni Burmistrzowie są przecież z nimi! podam po jednym przykładzie : zatrudnienie kolegi Bandrowicza tj. Brodali czy kolegi Lewandowskiego Skiby! Nie przeszkadza Niezależnej i jedynej opiniotwórczej Gazecie?

  2. O tak to była „Brawurowa ucieczka z sądu” !! Uciekał z 3 piętra z okna ! Nieee ? No to znokautował policję i uciekł !! Nieee ? Hmmm to nie wiem. Po prostu uciekł !??? ŁAAAAŁ noooo tak to jak najbardziej „BRAWUROWA” tu pasuje.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here