Tajemnicza śmierć w Chodlewie

717

W czwartek rano ktoś odkrył zwłoki 42-letniego mieszkańca Chodlewa w gminie Żmigród, mieszkańca tego domu. Nie wiemy kto zawiadomił policję, ani kiedy dokładnie mężczyzna zmarł.

Również najbliżsi sąsiedzi, ani też inni mieszkańcy wsi nie chcieli rozmawiać o przyczynach śmierci mężczyzny. – No tak się właśnie składa, że znałam tę rodzinę, dlatego nie chcę się wypowiadać – powiedziała nam jedna z mieszkanek Chodlewa.Inna kobieta dodała, że on właśnie wróciła ze szpitala i właśnie od ludzi dowiaduje się co się stało. Również sołtys, granicząca z posesją, na której stoi dom, w którym doszło do nieszczęścia nie chciała z nami rozmawiać: – Prokurator i policja prowadzi śledztwo, oni na pewno wszystko wiedzą – zakończyła rozmowę kobieta.

Policja przeprowadziła postępowanie w tej sprawie, ale nie mogę podawać szczegółów. Jedyne co mogę przekazać, to to, że zwłoki zostały przekazane do zakładu medycyny sądowej, gdzie ustalono, iż do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. – powiedział asp. Piotr Dwojak.

Na obecnym etapie nie będę udzielał żadnych informacji – uciął Tadeusz Tratkowski, zastępca prokuratora rejonowego w Trzebnicy. – Mogę tylko powiedzieć, że zwłoki ujawniono rano w czwartek, 23 sierpnia – dodał prokurator.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here