Święto Plonów na sportowo

213

 Na te mecze zebrały się drużyny „prostu z marszu”, bez żadnych przygotowań i uzgodnionych pozycji na boisku. Ale jak wspominają kibice, zabawa była przednia, bo siatkówka to gra błędów. One jednych cieszą, innych smucą, w zależności od tego, której drużynie dany kibic kibicuje.Sędziami turnieju byli: Zbigniew Kwieć, Krzysiek Jasiński i Klaudia Drosińska.

Startowały trzy drużyny. Każda z nich przyjęła swą nazwę. Byli to więc: Siatkarze Wspaniali, Gumisie i Mini Pakerzy.

Mecz rozegrano na prowizorycznie przygotowanym boisku, na poboczu głównej płyty Ozorowic. Zarys gry poszczególnych drużyn najlepiej opisał jeden z kibiców: ” Naprawdę walka między drużynami toczyła się sportowo. Wygrywali lepsi. Warto takie turnieje rozgrywać przy innych okazjach. Bo przy tym sporo sportowej rywalizacji, zabawy i rozrywki. Okazuje się, że w siatkówkę umie grać wielu, choć na różnym poziomie…”

W turnieju zwyciężyli Siatkarze Wspaniali w składzie: Paweł Olbert, Paweł Król, Łukasz Stefaniak, Przemek Tylecki, Darek Wiatr i Sebastian Rybak. Na drugim miejscu podium stanęły Gumisie w składzie; Damian Durlczyk, Piotr Wawrzykowski, Paweł Widziak, Piotr Kwieć, Krzysiek Iwan i Piotr Drosiński. Trzecią drużyną turnieju byli Mini Pakerzy w składzie: Kazimierz Stefaniak, Kamil Wawrzyniak, Sebastian Kondracki, Dominika Kondracka, Jarek Jarecki i Artur Wawrzykowski.

Drużyny otrzymały puchary. Wręczali je: radna Dorota Konieczna i sołtys Feliks Kondracki.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here