Naszym celem jest wygrać każde spotkanie

56

NOWa: – Jak wyglądały przygotowania do sezonu 2012/13? Na co położył Pan

największy nacisk? Czy odbywały się jakieś wyjazdy?

 

Krzysztof Tabak: – Przygotowania do nowego sezonu przebiegały zgodnie z planem, za wyjątkiem nieodbytego  sparingu z  Kolektywem Radwanice. Przygotowywaliśmy się na własnym terenie, czyli w Skokowej. Trenowaliśmy trzy razy w tygodniu plus mecz kontrolny. Główny nacisk kładliśmy na zadania taktyczne oraz przygotowanie kondycyjne. Bardzo mocno cieszy frekwencja na treningach. Trenowali niemal wszyscy podstawowi piłkarze, a skład na zajęciach uzupełniali juniorzy.

NOWa: Gdzie odbywały się sparingi i z kim?

KT: Odbyły się  trzy mecze kontrolne. Dwa spotkania rozegraliśmy na własnym boisku, z Piastem Żerniki (3:5) i Odrą Lubiąż (2:1), natomiast trzecie spotkanie rozegraliśmy w Wołowie z miejscowym MKP (2:2).

NOWa: – Czy były jakieś roszady wśród piłkarzy? kogo zespół stracił, a kogo

nowego pozyskał?

KT: – Do rozgrywek przystąpimy bez dwóch podstawowych zawodników z poprzedniego sezonu, Piotra Pacierza oraz Kamila Kanownika , którzy z powodów osobistych nie mogą uczestniczyć w treningach i meczach mistrzowskich. Martwi nas kontuzja Piotra Sokołowskiego, który doznał urazu stawu skokowego w ostatnim sparingu i prawdopodobnie w tej rundzie nie będziemy mogli z niego skorzystać. Do zespołu na obecną chwilę dołączyło trzech nowych zawodników Paweł Janus i Łukasz Świtała, obaj z MKP Wołów oraz Igor Gajewski z Orła Prusice. Nie można również zapomnieć o kilku naszych młodych wychowankach, którzy ambitnie walczą o swoje miejsce w składzie.

NOWa: – Jak w obecnym sezonie będzie wyglądała sytuacja finansowa klubu? Jakie

są przewidywania, czy pieniędzy może być więcej czy wręcz przeciwnie?

KT: To pytanie proszę kierować do włodarzy klubu.

 

NOWa:  Jakie zespół ma cele na ten sezon?

KT: -Cel zawsze mamy ten sam, wygrać jak najwięcej spotkań i zdobyć jak najwięcej punktów.

NOWA: -Jakich przeciwników obawia się najbardziej?

KT: – Jesteśmy beniaminkiem i z pewnością nie będzie nam łatwo. Z każdą z drużyn w naszej lidze trzeba będzie się liczyć, jednak wierzę w swoją drużynę i uważam, że z każdym zespołem możemy powalczyć o dobry wynik.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here