Kto to jest?

78

Młodzieniec na zdjęciu jest mieszkańcem Trzebnicy od niedawna. Ale jest już osobą znaną przez wielu mieszkańców i przedstawicieli władz. Jest członkiem Towarzystwa Miłośników Ziemi Trzebnickiej i osobą społecznie zaangażowaną. Obecnie jest na zasłużonej emeryturze. Jego zainteresowania skupiają się na budowie miniatur różnych budowli, a szczególnie pałaców i kościołów. Kto to jest?

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 6 sierpnia, do godz. 9. Wśród osób, które nadeślą prawidłowe rozwiązania rozlosujemy atrakcyjną nagrodę, a nazwisko zwycięzcy opublikujemy w następnym numerze gazety.

Fundatorem nagród jest sklep Avans AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica, ul. Milicka „Promocje przez cały rok”

PROMOCJA TYGODNIA W SKLEPIE AVANS!!!

Zmywarki od 899 zł.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zwycięzcy, wykonanej podczas odbierania nagrody. Jeżeli ktoś nie może odebrać nagrody w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt telefoniczny z redakcją. Nagroda nieodebrana w ciągu tygodnia od ustalonego terminu – przepada.

W swych kawalerskich lata Józef Bronisław Pruś wyglądał jak na zdjęciu, dostojnie, urodziwie i z nadzieją w oczach. Obecnie korzysta w zasłużonego wypoczynku, choć wiele urody i temperamentu ubyło, wiele jeszcze z tamtych lat pozostało. Jest on były szermierzem, reprezentantem kraju. W Trzebnicy i powiecie wybudował wiele obiektów gospodarskich i mieszkalnych. Posiadał uprawnienia inspektora nadzoru, Przez cały okres pracy zawodowej angażował się w realizację różnych form działalności społecznej. Jest osobą życzliwą i zatroskaną o losy innych. To On!

Zagłosuj sms-em

Aby oddać głos należy wysłać sms pod numer 7116, w treści wpisując: PT.KTOTO: imię i nazwisko bohatera konkursu. Np., gdy pytamy o Adama Iksińskiego, to wpisujemy PT.KTOTO: iksinski adam (wiadomości wysyłamy bez polskich znaków). Koszt wysłania sms-a wynosi 1,22 zł z VAT. Na konkurs z poprzedniego tygodnia nadeszło aż 14 prawidłowych odpowiedzi. Wylosowaliśmy numer telefonu jednej z nich; i w ten sposób laureatką została Anna Lulko z Głuchowa Dolnego. Gratulujemy i zapraszamy do naszej redakcji po odbiór nagrody w piątek 3 sierpnia w godz. 12 – 16.

Nagrodę za prawidłowe odgadnięcie bohatera naszej zgadywanki sprzed tygodnia odebrała Anna Jełłaczyc, która powiedziała, że rozpoznanie bohaterki zgadywanki sprzed dwóch tygodni – Elżbiety Pancerz nie było trudne: – Kiedyś byłyśmy sąsiadkami, dzieliła nas tylko ściana – powiedziała p. Anna odbierając nagrodę.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here