Kto to jest?

63

Pan na zdjęciu jest trzebniczaninem. Był czas kiedy był znanym w kraju sportowcem (szermierzem). Obecnie przebywa na zasłużonej emeryturze. Z zawodu jest specjalistą od budownictwa ogólnego. Dla przybliżenia sylwetki podajemy, że kierował odbudową trzebnickiego ratusza. W przeszłości zarządzał zakładami budowlanymi w Trzebnicy i sam prowadził przez kilka lat własną działalność gospodarczą. Kto to jest?

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 30 lipca, do godz. 9. Wśród osób, które nadeślą prawidłowe rozwiązania rozlosujemy atrakcyjną nagrodę, a nazwisko zwycięzcy opublikujemy w następnym numerze gazety.

 

Fundatorem nagród jest sklep Avans AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica, ul. Milicka „Promocje przez cały rok”

PROMOCJA TYGODNIA W SKLEPIE AVANS!!!

Notebook od 1449 zł.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zwycięzcy, wykonanej podczas odbierania nagrody. Jeżeli ktoś nie może odebrać nagrody w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt telefoniczny z redakcją. Nagroda nieodebrana w ciągu tygodnia od ustalonego terminu – przepada.

Zdjęcie z lat szkolnych przypomina znacząco obecną podobiznę  żony, mamy, osoby znanej w środowisku. Jest to pani Elżbieta Pancerz. Elżbieta prowadzi własną działalność gospodarczą. Wielu mieszkańców zna ją jako osobę zaangażowaną sportowo. W młodości była znaną zawodniczką kobiecego hokeja na trawie. Obecnie można ją spotkać na Leśnych Przedbiegach i innych imprezach sportowych.. Jest absolwentką wrocławskich uczelni, osobą posiadającą przygotowanie do wykonywania kilku specjalności zawodowych.

Zagłosuj sms-em

Aby oddać głos należy wysłać sms pod numer 7116, w treści wpisując: PT.KTOTO: imię i nazwisko bohatera konkursu. Np., gdy pytamy o Adama Iksińskiego, to wpisujemy PT.KTOTO: iksinski adam (wiadomości wysyłamy bez polskich znaków). Koszt wysłania sms-a wynosi 1,22 zł z VAT. Na konkurs z poprzedniego tygodnia nadeszły cztery prawidłowe odpowiedzi. Wylosowaliśmy numer telefonu jednej z nich  i w ten sposób laureatką została Anna Jełłaczyc z Trzebnicy. Gratulujemy i zapraszamy do naszej redakcji po odbiór nagrody w piątek 27 lipca w godz. 12 – 16.

Nagrodę za prawidłowe odgadnięcie bohatera naszej zgadywanki sprzed tygodnia odebrał Miłosz Matyja, któremu w rozwiązaniu zagadki pomógł tato: – Kiedyś mieszkał w Koniowie, skąd pochodzi pan Bogdan, dlatego rozwiązanie nie było trudne.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here