Festyn Rodzinny w Taczowie Wielkim

107

W sobotę dopisała zarówno pogoda jak i humory mieszkańców Taczowa Wielkiego, którzy licznie przybyli na imprezę, aby wspólnie pobawić się i miło spędzić czas na wspólnej integracji. Tym bardziej, że podczas festynu nie zabrakło wielu atrakcji dla mieszkańców. Był więc dmuchaniec (zamek dmuchany), przejażdżka konna i bryczką, czy malowanie buziaków oraz wiele innych atrakcji, które czekały już od godziny 16 na wszystkich, którzy przybyli wraz ze swoimi pociechami na boisko.

Dla odważnych zorganizowano sporo konkursów z nagrodami. Z tego też powodu atrakcji nie zabrakło zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy przy dźwiękach muzyki uczestniczyli w przeróżnych zabawach, animacjach i konkursach. Najwięcej emocji wśród najmłodszych wzbudzało malowanie twarzy oraz przejażdżka konna. Nie lada atrakcją były dmuchańce, dla pokrzepienia sił zaś grillowane kiełbaski.

Imprezę odwiedził także burmistrz Marek Długozima. Niespodzianką dla dzieci była wizyta  Straży Pożarnej i Straży Miejskiej. Służby te demonstrowały  pokaz urządzeń, jakimi dysponowały  oraz udostępniły dzieciom możliwość przebywania w ich samochodach. Niespodzianka ta sprawiła wiele radości pociechom, którzy na codzień nie mają wielu możliwości obejrzenia sprzętu i zadawania pytań służbom.

Mieszkańcy w organizację imprezy wnieśli także wkład własny i przygotowali przepyszne wypieki. Można było również  posilić się smaczna kiełbaską, karkówką i ogórkiem. Festyn zakończył się zabawą taneczną do białego rana.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here