Finał bez strefy

45

W niedzielę zakończyły się rozgrywki Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Niektóre miasta zaproponowały swoim mieszkańcom wspólne oglądanie meczów na telebimach, w tzw. fan strefach. Z powodu kosztownych i zawiłych procedur narzuconych przez UEFA, tylko dwa miasta w powiecie trzebnickim (Trzebnica i Prusice), zdecydowały się na zorganizowanie takich stref. Trzebniccy urzędnicy zapowiadali, m. in. poprzez afisze w miejskich gablotach, że ich fan strefa będzie obfitowała w atrakcje dla  mieszkańców, mecze będzie można oglądać wspólnie na dużym telebimie, a w strefie będzie atrakcyjny katering.

Pytania bez odpowiedzi

 

O to, jak strefa zostanie przygotowana i jakie wydatki pociągnie ze sobą zapytaliśmy trzebnickich urzędników po raz pierwszy 22 maja. Wtedy Daniel Buczak, sekretarz Trzebnicy w odpowiedzi na nasz wniosek napisał, że informacje, o które pytamy zostały już upublicznione.

Wtedy pytaliśmy sekretarza między innymi o to, gdzie będzie strefa, na jakich telebimach będzie można oglądać mecze,  jakie spotkania będą transmitowane, jakie będą dodatkowe atrakcje, jaki jest planowany koszt organizacji imprezy.

Przeczytaj odpowiedź, jaką udzielił nam Daniel Buczak...

Liczba słów ukrytego tekstu: 386

Kup gazetę w kiosku
lub wydanie elektroniczne

ten artykuł znajduje
się w numerze 2012-27
Cena gazety: 3,00 brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.NOWA
na numer: 72068
Cena sms: 2,46 brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 1,50 brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:

UWAGA!!! Zakupiony kod jest aktywny przez 7 dni oraz odkrywa wszystkie płatne treści.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here