Co robi władza

336

Arkadiusz Poprawa, wicestarosta trzebnicki, w tym tygodniu przede wszystkim nadzoruje procedurę odbioru oddziału ratunkowego w Szpitalu św. Jadwigi. Wczoraj, w ramach objazdu dróg powiatowych kontrolował trakty w gminie Oborniki Śląskie. Dziś będzie załatwiał sprawy bieżące w urzędzie, a po południu poprowadzi zebranie Zarządu Powiatu. W czwartek od rana będzie w Prusicach uczestniczył w naradzie w sprawie budowy ścieżek rowerowych. W sobotę weźmie udział w wernisażu prac międzynarodowego pleneru malarskiego w Bagnie.

 

Marek Długozima, burmistrz Trzebnicy wczoraj m.in. spotkał się z projektantami nowej siedziby Szkoły Podstawowej nr 2 i szkoły muzycznej. Dziś jedzie do Oleśnicy na robocze spotkanie z tamtejszym burmistrzem. Jutro w urzędzie przyjmuje interesantów. W czwartek będzie omawiał projekt remontu siedziby Centrum Kultury i Sportu.

 

Sławomir Błażewski, burmistrz Obornik Śląskich wczoraj prowadził rozmowy z kandydatami na swojego pełnomocnika ds. zapobiegania uzależnieniom. Dziś po cotygodniowej odprawie z kierownictwem urzędu będzie m.in. uczestniczył w spotkaniu ws.organizacji dożynek gminnych w Wielkiej Lipie. Spotka się także z sołtysem Piekar, by omówić bieżące problemy tej wsi. W środę przyjmuje interesantów. Jest też umówiony z mieszkańcem-użytkownikiem terenów gminnych. W czwartek będzie uczestniczył w zarządzie Związku Gmin Bychowo. W sobotę weźmie udział w wernisażu prac powstałych podczas międzynarodowego pleneru malarskiego w Bagnie.

 

Robert Lewandowski, burmistrz Żmigrodu dzisiaj spotyka się z wykonawcami odpowiedzialnymi na prace kanalizacyjne w mieście, w czwartek ma w planie udział w zarządzie Związku Gmin Bychowo, a dzień później będzie na spotkaniu PGK Doliny Baryczy. W sobotę będzie na otwarciu świetlicy wiejskiej w Kędziach, natomiast w niedzielę na XIII zawodach strzeleckich o Złote Kolanko Halinki.

 

Kazimiera Rusin, wiceburmistrz Prusic wczoraj miała naradę ze Skanską, firmą wykonawczą kanalizacji w Prusicach. Dzisiaj uczestniczy w naradzie na budowie w świetlicy w Górowie. W środę będzie na komisyjnym przeglądzie gwarancyjnym drogi Piotrkowice – Skokowa. W czwartek wiceburmistrz będzie kierowała sprawami bieżącymi Urzędu Miasta i Gminy. W piątek będzie obecna na naradzie w sprawie budowy w Ligocie Strupińskiej, ze wsparciem środków UE.

 

Jakub Bronowicki, wójt gminy Wisznia Mała dzisiaj weźmie udział w spotkaniu z dyrektorem wydziału nieruchomości Urzędu Miejskiego we Wrocławiu oraz będzie uczestniczył w wizji lokalnej dotyczącej przygotowania rowerowego wyścigu po Wzgórzach Trzebnickich, który odbędzie się w sierpniu w Mienicach. W środę planuje spotkać się w prezesem Trzebnickiego Parku „Zdrój”. W czwartek i piątek wójt będzie się zajmował sprawami bieżącymi gminy. W niedzielę natomiast będzie uczestniczył w Pucharze Wójta w piłce nożnej w Strzeszowie. Start o godz. 10.

 

Robert Borczyk, sekretarz gminy Zawonia przez cały tydzień będzie zajmował się pracą na miejscu.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here