Kto to jest

107

Kim jest osoba przedstawiona na zdjęciu?

Kaprala prezentowanego na zdjęciu pamięta wielu z lat młodości. Już wówczas, jako kawaler udzielał się aktywnie społecznie w organizacjach młodzieżowych, a potem w straży pożarnej. Dla przybliżenia sylwetki dodamy, że jest mieszkańcem Cerekwicy. Z działalności społecznej znany jest też w powiecie. Jest osobą szanowana i lubianą, pełniącą ważną funkcję społeczną w swej miejscowości. Kto to jest?

Odpowiedzi prosimy przesyłać sms-em. Czekamy do poniedziałku 9 lipca, do godz. 9. Wśród osób, które nadeślą prawidłowe rozwiązania rozlosujemy atrakcyjną nagrodę, a nazwisko zwycięzcy opublikujemy w następnym numerze gazety.

Fundatorem nagród jest sklep Avans AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica, ul. Milicka „Promocje przez cały rok”.

PROMOCJA TYGODNIA W SKLEPIE AVANS!!!

Telewizor 320″ za 1199 zł.!!

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zwycięzcy, wykonanej podczas odbierania nagrody. Jeżeli ktoś nie może odebrać nagrody w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt telefoniczny z redakcją. Nagroda nieodebrana w ciągu tygodnia od ustalonego terminu – przepada.

Zagłosuj sms-em

Aby oddać głos należy wysłać sms pod numer 7116, w treści wpisując: PT.KTOTO: imię i nazwisko bohatera konkursu. Np., gdy pytamy o Adama Iksińskiego, to wpisujemy PT.KTOTO: iksinski adam (wiadomości wysyłamy bez polskich znaków). Koszt wysłania sms-a wynosi 1,22 zł z VAT.

Młodzieniec ze zdjęcia zamieszczonego w 25 numerze NOWej  to Jacek Zalach. 

Otrzymaliśmy aż 10 prawidłowych odpowiedzi. Szczęście dopisało Grażynie Franczak z Masłowa, którą zapraszamy po odbiór nagrody do redakcji NOWej w piątek 6 lipca od godz. 12 do 16.

 W miniony piątek mieliśmy przyjemność wręczyć nagrodę laureatce naszego konkursu z 25 numeru NOWej Urszuli Grygier, mieszkającej w Cielętnikach, która (jako jedyna) rozpoznała na młodzieńczej fotografii Grzegorza Olżyńskiego.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here