Skandaliczne zachowanie burmistrza

312

Nie wiemy co takiego miał do ukrycia burmistrz Marek Długozima, który nie chciał wpuścić dziennikarzy na posiedzenie rady społecznej ZLA? Po krótkich przepychankach udało nam się uczestniczyć w tych obradach. Posiedzenie było rzeczowe i merytoryczne, omawiano na nim m.in. sprawozdanie finansowe ośrodka.

Burmistrz Marek Długozima zapomniał chyba, że posiedzenie członków rady społecznej działającej przy trzebnickiej przychodni, to nie jest spotkanie kółka wzajemnej adoracji, tylko rzeczowa dyskusja nad funkcjonowaniem największej przychodni w powiecie.

30 KOMENTARZY

 1. Jak widać parcie Gazety Nowej do przejęcia władzy w Trzebnicy nie słabnie! Dlaczego uważam, że chodzi o fotel Burmistrza? Ponieważ w innych Gminach np. Prusice, Żmigród dzieją się gorsze sprawy (gdyby to się działo w Trzebnicy to by Gazeta nie dała Burmistrzowi zyć) a Gezeta „milczy” Dlaczego? Ponieważ Lewandowski i Bandrowicz oficjalnie popierają Łapińskiego z PO! A po drugie ekipa „Nowej” na przejęcie władzy w innych gminach nie ma szans więc atakują Długozimę! A wszystko w imię NIEZALEŻNOŚCI

 2. trzebniczaninie! Kto szarpał dziennikarkę? nowa? Czy Długozima? To prawda Nowa to ostatni bastion niezależności i kontroli pana D.

 3. Pani reporter bardzo głośno krzyczy o dostępie do informacji publicznej. Z tego co wiem
  to Rada ZLA nie pochodzi z wyborów powszechnych i jej posiedzenia mogą ale nie muszą być dostępne dla wszystkich. Może się mylę. Ale w takim razie proszę o podanie podstawy prawnej działania Pani reporter.

 4. i bardzo dobrze, że nagrano to spotkanie – w końcu może się dowiemy za co płacimy naszym wybrańcom :), osobiście uważam, że wszystkie posiedzenia, spotkania gdzie decyduje się o ważnych sprawach powinny byc nagrywane i udostępniane w internecie

 5. Ja też uważam, że spotkania ciał kolegialnych powinny być rejestrowane i udostępniane. Tylko nie ma to absolutnie żadnego znaczenia w tej sprawie. Skoro Pani Redaktor chce coś nagrywać i w czymś uczestniczyć to powinna zadbać o to aby było to zgodne z prawem a nie tylko z jej przekonaniami.

 6. No to mamy SKANDAL, wow. Droga NOWo czy Wy macie ludzi za debili??? Co mne interesuje ze ktos kogos gdzies nie wpuscil i ze Wy nazywacie to skandalem. Ja sie ciesze ze nasza Trzebnica pieknieje z dnia na dzien. A to ze kradna czy zadluzaja to nic nowego – wazne ze TYM RAZEM cos widac.

  • „ktoś” Jeżeli Tobie pasuje na wizerunku z Trzebnicy to MOJE MEGA GRATULACJE ZA GŁUPIE I NAIWNE PODEJŚCIE!!! Co ty z Tego masz ,że TRZEBNICA Pięknieje ?????a tonie w DŁUGACH skoro tak tO wyłóż miliony i spłać!!! a nie ONI KU….ZADŁUŻAJĄ MIASTO i zwykli ludzie muszą spłacać??!!!! CO MI PO TYM ZE ON INWESTUJE W MIASTO?????WŁĄSNIE TO JEST CHORE PODEJSCIE LUDZI LUDZI TAKICH JAK TY!!!

 7. Tak nawiasem mowiac wzbudzacie wiecej negatywnych wnioskow przez ta ciagla i straznie razaca nagonke na burmistrza. Tracicie bardzo duzo przez to ze nie umiecie zachowac dystansu i sprawnie maniplowac informacja. Po prostu prezentujecie zenujacy poziom. Najpierw piszecie SKANDAL, a za chwile ze wszystko bylo OK. A moze dlatego nikt Was tam nie chcial bo Wy ze zwyklego „pierda” zrobicie zamach z uzyciem broni biologicznej – prosze Was … Wstyd mi ze w moim miescie jest gazeta tak mocno „upolityczniona”.

 8. WSTYD!!!! Po prostu wstyd i chamstwo jakie pokazał BURMISTRZ TRZEBNICY w stosunku do DZIENNIKARKI!!!! WIDAĆ Na KOGO LUDZIE GŁOSOWALI!!! NA CZŁOWIEKA KTÓRY ZACHOWUJE SI…NIEPRZYZWOICIE W STOSUNKU DO INNYCH I ON JEST BURMISTRZEM!!! WSTYD MIEĆ TAKIEGO BURMISTRZA!!! NIC GO NIE USPRAWIEDLIWIA TAKIM ZACHOWANIEM,NIE CHODZI CZY SPOTKANIE BYŁO JAWNE CZY NIE ??!!! CZY TAK SIĘ ZACHOWUJE BURMISTRZ????? TAKI STOSUNEK DO KOBIETY JEST HANIEBNY!!!!!!POWINNI TO OPUBLIKOWAC W KAŻDEJ GAZECIE.

 9. Nazywanie kogos z nowej reporterem jest naduzyciem. Zeby byc reporterem trzeba miec pokonczone studia dziennikarskie iles tam lat praktyki w prawdziwych gazetach, jak wyborcza, polityka, wprost. A szarpanie sie z dlugozima od jakiegos czasu o jakies popierdulki ktore tak naprawde nikogo nie obchodza jest zalosne i tylko swiadczy jakie to reportery pracuja w nowej. Ktos nizej swietnie zauwazyl ze Nowa szykuje pole dla Lapinskiego na burmistrza, jego kadencja skonczy sie w sejmie tak szybko jak sie zaczela. Na szczescie w Trzebnicy mieszkaja mądrzy ludzie i tego pana NIKT na burmistrza nie chce. Oczywiscie oprocz paru klakierow, ktorzy nie sa godni zadnej uwagi. Panie Dlugozima trzymaj sie Pan i rob dla naszego miasta jak najwiecej.
  PS
  Ciekaw jestem ile pan Lapinski z moich podatkow zaplacil za impreze w hotelu po otwarciu biura poselskiego.

 10. NNNiesamowicie chamskie zachowanie dlugozimy to juz norma, jak takie zachowania toleruja trzebniccy radni pozostanie dla mnie niezrozumiłe.A juz glosowania radnych TSS-u /Janusiewicz i Pasiecznik/ to poziom bialoruski albo koreanski.

 11. Niesamowicie chamskie zachowanie dlugozimy to juz norma, jak takie zachowania toleruja trzebniccy radni pozostanie dla mnie niezrozumiłe.A juz glosowania radnych TSS-u /Janusiewicz i Pasiecznik/ to poziom bialoruski albo koreanski.

 12. Chyle czoła.

  „Godło TERAZ POLSKA dla Trzebnicy! Wielki sukces gminy w skali całego kraju.”

  Szacun Panie Dlugozima. Oczywiscie „reporterom” z nowej umknął ten temat. Ale z powodu szukania hakow na Pana na pewno nie znalezli czasu na takie pierdoły wiec sa usprawiedliwieni.

  • to odgrzewany kotlet , zapytaj w UM ile kosztowało wpisowe ? :)) i le Gmin startowało :)))). Według mnie te wszytskie certyfikaty, godła to w większości ściema . Jedynym wiarygodnym badaniem ( choc czasami tez nie do końca ) są opinie bezpośrednie mieszkańców , którzy zyją w danym mieście lub obszarze . Nie ma co dawa sobie robi wody z mózgu …

  • UUUhaha! „Teraz Polska” to był tytuł ale parę lat temu, a teraz Długozima zapłacił za niego pieniędzmi z naszych podatków. I ile gmin startowało w jego kategorii? Uwaga 4 słownie CZTERY! Taką propagandę sukcesu już uprawiano w PRLu i wiadomo jak to się skończyło. Nie wiem czy burmistrz mysli, że wszyscy są tak naiwni albo mają klapki na oczach jak jego klakierzy, którzy siedzą cicho bo teraz czerpią korzyści, a za plecami się z niego śmieją, że cieszy się każdą blaszką. I pewnie jeszcze sami go namawiają by „kupował” nowe dyplomy i sukcesy.

 13. „Nie wiemy co robil …. , byc moze szukal straznikow by wyprosili dziennikarke NOWej” – to w koncu jak wiecie, nie wiecie, czy byc moze? Bo jak byc moze to zaczynacie byc gazeta na poziomie tematow parapsychologi, ufo i zjawisk niewyjasnionych. A moze poszedl do toalety, albo zapomnial telefonu, albo milion innych rzeczy – Pani dziennikarko no proszeeee… . A co do „Fair Play” – przyganial kociol garnkowi. Pa.

 14. A tak po za tematem – wywalcie redaktora od tych glupkowatych rysuneczkow – poziom – tragiczny, temat – zgnebic burmistrza. Ilez mozna? Ja juz mam dosyc za kazdym razem jak klepie adres to licze na jakiegos Newsa, a tu co??? Burmistrz to, burmistrz tamto i do tego ta masakra w postaci tych tragicznych rysuneczkow „humorystycznych” – ktore psuja mi dzien.

 15. Długozima i Drukarczyk pewnie się świetnie dogadują i mają podobne podejście do kobiet. W każdym razie mało kulturalne jest zamykanie komuś drzwi przed nosem…

 16. Oj Oj jakaż to reporterka , na reporterkę należy mieć wykształcenie i wygląd , a tu ani wyglądu ani wykształcenia po LO. Panie Burmistrzu zachował się Pan bardzo grzecznie, inny na Pana miejscu miał by prawo wziąść za kołnierz i z drugiej strony zamknąć drzwi przed takimi zajadłym „reporterem”. Trzebniczanie są bardzo Panu wdzięczni za to co robi Pan dla naszego miasta i gminy. Pan jako jedyny włodarz zmienił wizerunek miasta. Życzymy Panu dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu prywatnym.

  • Jak to dobrze ,ze takich ickow mamy niewielu bo wg tegoz icka to niedlugo zeby załatwic sprawe u dlugozimy trzeba bedzie przychodzic z policja zeby nie zi\ostać wyrzuconym za kołnierz.

  • Stanisz przestań wreszcie w godzinach pracy wpisywać głupoty o panu D. na forach i komentarzach. Znamy twoje IP. Daj już spokój! Pilnuj Waza, bo pewnie cię zwolni, jako członek Zarządu PO w Trzebnicy!

 17. A WRACAJĄC DO BURMISTRZA! ludzie PISZECIE ZE ROZDMUCHIWANY JEST WIELKI PROBLEM A czy problemem Było TO ŻE W NASZEJ TRZEBNICKIEJ KOMENDZIE POLICJANTKA FUNKCJONARIUSZKA I OBRONCA PRAWA JEŹDZI BEZ PRAWKA ,ŻE JEDEN POLICJANT ZGWAŁCIŁ SWOJA KOLEŻANKĘ I TRZYMAŁ Z GANGIEM LUDZIEEEEEEE OBUDŹCIE SIE!!!MOŻE wg wg „KTOSIA” ZABIJAJĄ I BEDZIE W PORZĄDKU NIECH BURMISTRZ POMIATA LUDZMI JAK CHCE I TEZ NIECH BEDZIE W PORZĄDKU ALE JAK TY PRZEKROCZYSZ GRANICE TO NIKT NIECHCE Z TOBA DYSKUTOWAC!!!

 18. Odniosłem wrażenie, że Pani Redaktor na spotkanie tego gremium została wysłana w jakimś celu.
  Zakładam, że chodziło o to żeby nam maluczkim napisać o czym Państwo radzili. A w efekcie wyprawy Pani Redaktor mamy relację sfrustrowanej Pani z przepychanek z Burmistrzem i zapowiedzi ,że już, już niebawem dowiemy się czemu było poświęcone spotkanie. Mimo upływu dni jakoś tej relacji doczekać się nie mogę. Dlatego znowu zaczynam się zastanawiać w jakim celu Pani Redaktor tam poszła ?

 19. Ta wasza zajadłość jaką piszecie na forum jest ochydna , bronicie takiego brukowca jak nowa gdzie występuje błąd za błędem i stylistycznym i ortograficznym ,co za ludzie tam pracują tylko sensacje robią z byle czego aby naiwniacy kupowali , to że nasze miasto jest coraz piękniejsze , mamy wiele nowych inwestycji to was nie obchodzi, walczycie tylko o władze w naszym mieście, ale tu na szczęście znaczna większość ludzi jest mądra i inteligentna i nie macie szans

  • Te, Ignaś…tak się rozpisałeś na temat stylistyki i ortografii…. OHYDNIE – jak już;)
   Co oznacza zdanie: Ta zajadłość jaką piszecie na forum… ?!

   Burmistrz – nie powinien się tak zachować.
   Nowa – nie powinna robić z igły widły.

   Pozdro;)

 20. Czytałem tekst i widziałem film i nie wiem czy jesteście już tak zindoktrynowani czy po prostu jesteście ciemną masą. Przecież dziennikarka nie przyszła sobie do gabinetu burmistrza bez zapowiedzi tylko przyszła na obrady rady społecznej do sali 48. W tekście jest napisane, że to burmistrz widząc kamerę nagle przez sekretarkę poprosił wszystkich do gabinetu… Jeżeli uważacie, że zachowanie burmistrza było właściwe, to gratuluję, głosujcie na tego pana. To naprawdę wspaniały, kulturalny człowiek, który obsadza stanowiska swoimi znajomymi bez konkursu, w oświadczeniu majątkowym zamiast pensji brutto podaje netto bo mniejsza, a przecież jak to mówił jeden z polityków: \ciemny naród wszystko kupi\

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here