Ślęza Wrocław II zwycięzcą turnieju

65

Tydzień temu na tym samym boisku odbyły się eliminacje do turnieju, w którym wzięło udział aż szesnaście drużyn, podzielonych na cztery grupy po cztery zespoły. W sumie rozegrano 32 mecze,w fazie grupowej i finałowej. Wszystkie były bardzo emocjonujące i zacięte. Widać było ostrą, ale i sportową rywalizację na boisku. Choć zdarzało się, że podczas rozgrywek emocje wśród piłkarzy czasami brały górę i sędzia musiał je studzić, przyznając niektórym piłkarzom kilkuminutowe kary czasowe.

Niedzielny finał rozpoczął się o godz. 9. Na początku przywitano wszystkie drużyny. Był też czas na sprawy organizacyjne. O godz. 9.30 rozpoczęły się dwa mecze równocześnie. Na jednym boisku rywalizowały ze sobą Kryniczno i Strzeszów, na drugim zaś Grom i Oborniki Śląskie. O godz. 10.20 zaś odbyły się mecze: Ślęza I i Niedary (boisko nr 1) oraz Prusice i Ślęza II (boisko 2). Po krótkim odpoczynku przyszedł czas na półfinały na obu boiskach. Na twarzach piłkarzy widać było już zmęczenie, ale także i radość oraz niegasnące zacięcie połączone z pragnieniem zwycięstwa. Zakończenie zawodów miało miejsce o godz. 13.30, po którym odbyło się wręczenie nagród.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Ślęzy Wrocław II, która w półfinale pokonała Ślęzę I, a w finale Oborniki Śląskie. W drugim półfinale Oborniki Śląskie pokonały Strzeszów. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody i medale, a każdy z uczestników dostał pamiątkowy medal. O godz. 15 odbył się nie mniej widowiskowy mecz Kometa kontra Reszta świata.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here