Co robi władza?

  118

  Robert Adach, starosta powiatu trzebnickiego dzisiaj o 12 weźmie udział w podsumowaniu projektu „Operacja Zachód”, które odbędzie się w Wiszni Małej. Jutro starosta spotka się z burmistrzem Prusic, a o godz.12 będzie uczestniczył w spotkaniu SGT w Żmigrodzie, natomiast o godz. 17 będzie w Zespole Szkół w Prusicach rozdawał nagrody w konkursie „Młody talent”, a o 17.30 weźmie udział w zebraniu LGD.  W czwartek starosta spotka się z burmistrzem Żmigrodu oraz z Zarządem Dróg Powiatowych, w piątek zaś o godz. 14 będzie uczestniczył w pracach komisji oświaty i w DPS Oborniki Śląskie weźmie udział w spotkaniu rodzin w ramach Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych, natomiast o18.30 będzie uczestniczył w Biesiadzie Marynkowej. W sobotę starosta będzie na festynie Lipówka oraz o godz.15.15 na Biegu Samorządowca o puchar burmistrza Prusic. W niedzielę starosta o godz. 12 będzie w kościele w Barkowie, gdzie będzie miało miejsce zakończenie renowacji i przeniesienie do kościoła obrazu Matki Boskiej Królowej Polski.

  Marek Długozima, burmistrz Trzebnicy wczoraj był na spotkaniu z siostrą przełożoną zakonu, proboszczem, a także z szefową fundacji Krystyną Klamińska w sprawie szklaku cysterskiego, który przebiega przez naszą gminę. Również wczoraj spotkał się z pracownikami Trzebnickiego Centrum Kultury i Sportu. Dziś burmistrz zaplanował konferencję w sprawie powołania zespołu wspierania rodziny. Marek Długozima będzie również obecny na odbiorze technicznym ulicy Stawowej, który zaplanowano na godz. 11. Po południu uda się do Grębocic na Dolnośląską Galę Talentów. W środę burmistrz będzie przyjmował interesantów. W czwartek Marek Długozima spotka się z przedstawicielem firmy Archimedia w sprawie inwestycji na terenie gminy. W piątek burmistrz będzie na otwarciu hali sportowej przy PZS nr 1, potem burmistrz pożegna VII Pielgrzymkę Konną do Lichenia. W sobotę Marek Długozima będzie obecny na turnieju podwodnego hokeja, który zostanie rozegrany na trzebnickim basenie, a następnie uda się na uroczystość nadania imienia Publicznemu Przedszkolu nr 1. W niedzielę burmistrz  uda się na Dni Długołęki.

  Sławomir Błażewski, burmistrz Obornik Śląskich wczoraj w godzinach porannych spotkał się ze starostą trzebnickim, Robertem Adachem. Potem pojechał na walne zgromadzenie Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Na wtorek rano, jak co tydzień miał zaplanowane spotkanie z kierownikami urzędu, później spotka się z przedstawicielem Banku ING, a następnie z projektantem studium zagospodarowania przestrzennego. Na środę Sławomir Błażewski zaplanował przyjmowanie interesantów. We czwartek burmistrz spotka się z prezesem Przedsiębiorstwa Utrzymania Dróg i Mostów, a także będzie się zajmował bieżącą pracą urzędu. W piątek Sławomir Błażewski będzie na spotkaniu Związku Gmin „Bychowo”, a po nim będzie uczestniczył w komisji urbanistycznej. W sobotę burmistrz będzie na festynie w Wielkiej Lipie.

  Robert Lewandowski, burmistrz Żmigrodu wczoraj był na zgromadzeniu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz na spotkaniu z dyrektorem regionalnym Lasów Państwowych (w sprawie drogi w Niezgodzie). Dzisiaj spotyka się z marszałkiem województwa na temat inwestycji na terenie gminy, a także z rodzicami dzieci biorących udział w konkursie na temat Euro. W środę będzie na walnym zgromadzeniu Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy. W czwartek będzie uczestniczyć w łączonych komisjach dla omówienia inwestycji w Zespole Pałacowo-Parkowym, tego samego dnia w Żmigrodzie odbędzie się nadzwyczajna sesja rady. W piątek weźmie udział w zgromadzeniu związku gmin Bychowo, będzie  na kontynuacji walnego zgromadzenie wspólników PGK „Dolina Baryczy” oraz na otwarciu mobilnej strefy kibica w Żmigrodzie. Weekend poświęci na uczestnictwo w rekonstrukcji II Bitwy Żmigrodzkiej, zatytułowanej „Warszawo walcz”!

  Igor Bandrowicz, burmistrz Prusic dzisiaj spotyka się z radnymi. Następnie uczestniczy w spotkaniu zatytułowanym „;Przyjaciel Szkoły” w Szkole Podstawowej w Skokowej. Po południu będzie rozmawiał z dyrektorką Domu Pomocy Społecznej w Obornikach Śląskich. W środę włodarz gminy spotka się ze starostą powiatu trzebnickiego, następnie będzie uczestniczył w walnym zebraniu stowarzyszenia SGTWTiDB. Ponadto będzie na podpisaniu umowy CAF z firmą Agraf. Wieczorem weźmie udział we wręczeniu nagród dla uczniów podczas gali „Młody Talent w Prusicach”. W czwartek burmistrz będzie uczestniczył w połączonych komisjach rady, następnie spotka się w sprawie gali „Złote Sowy”, która w tym roku organizowana jest w Prusicach. W piątek będzie uczestniczyć w obradach Związku Gmin „Bychowo”. W sobotę burmistrz otworzy II Dni Prusic oraz wystartuje w II Biegu Trzech Wież. W niedzielę również będzie go można spotkać na prusickim Rynku, gdzie będą się odbywały II Dni Prusic.

   

  Jakub Bronowicki, wójt gminy Wisznia Mała wczoraj uczestniczył w spotkaniu w szkole w Psarach z okazji święta jej patrona, Jana Pawła II. Dziś weźmie udział w spotkaniu podsumowującym imprezę „Operacja Zachód”. W środę ma uczestniczyć w walnym zebraniu gmin turystycznych, które odbędzie się w Żmigrodzie, a także w walnym zebraniu LGD w Trzebnicy. 21 czerwca wójt będzie na turnieju klas I-III na orliku w Krzyżanowicach, a po południu będzie w mobilnej strefie kibica. W niedzielę zaś będzie uczestniczył w finale Mini Euro 2012 w Krynicznie.

   

  Robert Borczyk, sekretarz gminy Zawonia w środę będzie uczestniczył w walnym zebraniu LGD, w piątek weźmie udział w komisji budżetowej, natomiast w pozostałe dni będzie się zajmował pracą na miejscu.

  ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here