998 KRONIKA STRAŻACKA

461

Na dachu

MAŁUSZYN. 6 czerwca na drodze nr 5 nastąpiło dachowanie samochodu osobowego. Kierujący fiatem duplo stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do pobliskiego rowu. Jedna osoba ranna została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Będący na miejscu strażacy zabezpieczyli teren i odłączyli akumulator z rozbitego auta.

Gasili samochód

PSARY. 6 czerwca miał miejsce pożar samochodu osobowego vw polo. Działania przybyłych na miejsce strażaków polegały na ugaszeniu pożaru przy pomocy piany gaśniczej.

Pożar kasztanowca

OBORNIKI ŚLĄSKIE. 7 czerwca paliło się wnętrze starego spróchniałego drzewa. Na miejscu okazało się, że płomieniem objęty jest stary kasztanowiec. Strażacy szybko ugasili ogień.

Paliła się rura w firmie

OBORNIKI ŚLĄSKIE. 8 czerwca w firmie znajdującej się przy ul. Piłsudskiego paliła się rura odprowadzająca spaliny z pieca przemysłowego. Będący na miejscu strażacy musieli także gasić sadzę w kominie, która szybko także objęta została rozprzestrzeniającym się ogniem. Na szczęście strażakom szybko udało się opanować pożar.

Spłonął doszczętnie

OBORNIKI ŚLĄSKIE. 8 czerwca palił się wrak opuszczonego samochodu nieznanej marki. Pomimo szybkiej interwencji strażaków, którzy ugasili pożar przy użyciu piany gaśniczej, samochód spłonął doszczętnie.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here