998 Kronika strażacka

76

Pożary śmieci i gałęzi

PĘGÓW. 29 maja na ul. Piaskowej paliły się śmieci. Strażacy szybko ugasili pożar używając do tego wody. Tego samego dnia miał miejsce podobny pożar w Psarach. Na ul. Wolności paliły się suche gałęzie. Również i tym razem ogień nie sprawił większych trudności strażakom w opanowaniu go.

Nikt nie został ranny

GROCHOWA. 30 maja miał miejsce dość nietypowy wypadek. Otóż na drodze doszło do zderzenia samochodu ciężarowego peugeot boxter oraz koparko – ładowarki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca i uprzątnięciu uszkodzonych pojazdów.

Opel w rowie

DĘBNO. 31 maja doszło do kolizji z udziałem opla astry. Kierujący tym samochodem stracił panowanie nad samochodem i zjechał do pobliskiego rowu. W momencie przybycia na miejsce strażaków osoby poszkodowane były opatrywane przez lekarza pogotowia ratunkowego.

Pożar hali

TRZEBNICA. 1 czerwca na ul. Wrocławskiej miał miejsce pożar wyposażenia hali produkcyjnej. Strażacy po przybyciu na miejsce szybko przystąpili do ugaszenia pożaru, przez cały czas zabezpieczając teren.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here