7:0 dla gospodarzy

649

Gra w pierwszej połowie meczu była dość wyrównana, przynajmniej na początku. Piłkarze obu drużyn jeszcze spokojnie walczyli o piłkę i nie do końca wykorzystywali swoje podbramkowe akcje. Na boisku było dość chaotycznie a piłkarze mieli wiele niedokładnie zagranych piłek. Powoli sytuacja stawała się coraz bardziej napięta. Pierwsza piłka na korzyść gospodarzy wpadła do bramki w 26 minucie meczu. I choć piłkarze LZS „Odra” Uraz mieli w tej części meczu kilka dobrych sytuacji, to jednak żadnej z nich nie udało się zakończyć bramką. Za to można było zauważyć, że po pierwszej bramce piłkarze Płomienia Wisznia Mała jakby poczuli „wiatr w żaglach”. Od tego momentu dominowali na boisku. Widać to było po rozgrywanych akcjach, wbitych bramkach i emocjach, których z każdą kolejną minutą meczu było coraz więcej. Co chwilę było słychać niecenzuralne słowa, skierowane zarówno do piłkarzy, jak i sędziego. Coraz więcej było także niezbyt czysto zagranych akcji. Zaczęły pojawiać się kartki. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:0 dla Wiszni Małej.

Druga połowa meczu była nie mniej emocjonująca. Tym bardziej, że w tej części padał deszcz, który niestety i tak nie ostudził rosnących emocji. Już od samego początku na boisku dominowali piłkarze Płomienia Wisznia Mała, wbijając co chwilę piłkę do bramki rywali. Powoli wśród piłkarzy Odry Uraz pojawiała się frustracja, co przejawiało się w słownych „pyskówkach”. Nie zabrakło też ostrych słów skierowanych w kierunku sędziego, który nie do końca rzetelnie oceniał akcje i wielu sytuacji na boisku sędzia po prostu nie wyłapał. Końcówka meczu stała się naprawdę napięta a ostatnie 10 minut meczu piłkarze Urazu będą pamiętać bardzo długo. Zaczęło się od tego, jak bramkarz Urazu nie opanował nerwów i wykrzyczał kilka słów nie nadających się do zacytowania w gazecie. Reakcja sędziego była natychmiastowa. Czerwona kartka, po której bramkarz musiał opuścić boisko. Na jego miejsce wszedł kolega z drużyny. Zespół grał więc w osłabionym składzie. Chwilę później czerwona kartka powędrowała do kolejnego piłkarza z Odry Uraz, również za niecenzuralne słowa. A kilka minut później, do kolejnego, tym razem za niezbyt czyste zagranie. Ostatecznie mecz zakończył się 7:0 dla piłkarzy Płomienia Wisznia Mała.

Składy drużyn:

LZS „Odra” Uraz: Emil Mikołajczak, Przemysław Szot, Krzysztof Hajek, Piotr Kozaczyński, Mateusz Posłuszny, Mariusz Domagała, Tomasz Zając, Przemysław Hajek, Daniel Dąbek, Michał Pałka, Grzegorz Włodarczyk, Krzysztof Węgrzyn, Jarosław Hajek, Michał Dul.

Płomień Wisznia Mała:

Michał Rybak, Grzegorz Małecki, Piotr Wojdyr, Roman Piworowicz, Robert Bogatek, Łukasz Kobusiński, Paweł Marcisz, Adrian Adziński, Marcel Pijorek, Łukasz Kordos, Karol Skorczewski, Wojciech Szmit, Andrzej Babula, Bartłomiej Tomala, Łukasz Biegański, Marcin Synowiec, Bartosz Mazur.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here