Emprofit Avia przegrała na swoim boisku

651

Niedzielne spotkanie Emprofit Avi Ozorowice i Promienia Brzyków, mimo chłodu, ściągnęło na boisko w Ozorowicach sporo kibiców. Gospodarze, którym bardzo zależało na zwycięstwie, rozegrali spotkanie bez swojego trenera. Piłkarze z Ozorowic przeprowadzili kilka akcji, po których wydawało się, że bramki powinny paść, jednak to goście ustalili wynik meczu już w pierwszej połowie, kiedy to jedyna bramkę w spotkaniu strzelił Paweł Łaskawski.

Arek Matusik, kapitan drużyny gospodarzy tak po meczu tłumaczył przyczyny porażki swoich kolegów: – Graliśmy dobrze, ale trzeba przyznać, że sędzia tak się zachowywał jakby go w ogóle nie było. Zawodnik przeciwnej drużyny nas pcha, wali po nogach, a  sędzia jakby nic nie widział. Na szczęście nie skończyło się żadną większą kontuzją. Tylko jeden z moich kolegów musiał zejść, bo odnowiła mu się kontuzja, której doznał już jakiś czas temu. Ale z naszych zawodników jestem bardzo zadowolony, bo naprawdę fajnie grali. Rozgrywki kończymy na przedostatnim miejscu w grupie. Tak się złożyło, bo w równoległym meczu Kuraszków wygrał z Pawłowem Trzebnickim. W tym sezonie źle nie było, ale na pewno w  następnym będzie lepiej.

Leszek Karbownik, trener piłkarzy z Brzykowa był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych: – Pierwszą i jak się okazało jedyną bramkę zdobyliśmy w 40. minucie spotkania. Strzelcem był Paweł Łaskawski. Jestem bardzo zadowolony z meczu, bo był trudny. Nasz przeciwnik nie był od nas lepszy technicznie, ale znany jest z brutalnej, ostrej gry. Moi piłkarze nie dali się sprowokować, tym bardziej, że większość kibiców to byli jednak zwolennicy gospodarzy. Jestem również zadowolony z całego sezonu. W ostatnim spotkaniu musieliśmy tylko potwierdzić formę, ponieważ punkty zdobyte wcześniej dawały nam 2. miejsce w grupie. Mimo gwarancji drugiego miejsca chłopcy włożyli dużo zdrowia i wysiłku w ten mecz. Jeśli chodzi o pracę sędziego, to nie mam do żadnych zastrzeżeń.

Gospodarze zagrali w składzie: Arkadiusz Szuba, Krzysztof Jasiński, Paweł Olbert, Damian Duńczyk, Mateusz Konieczny, Michał Nowakowski, Łukasz Stefaniak, Arkadiusz Matusik, Przemysław Tylecki, Kazimierz Stefaniak, Roman Stępień, Adam Kozik.

Goście wystąpili w składzie: Łukasz Winkler, Paweł Łaskawski, Paweł Fritsch, Adam Pindel, Konrad Pęczkowski, Mateusz Wieczorkiewicz, Michał Czternastek, Bartłomiej Cepiel, Marcel Kargul, Tomasz Winkler, Łukasz Grudzień, Sławomir Czternastek, Andrzej Rękas, Marcin Morąg, Kamil Skotny.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here