Brzyków wiceliderem w tabeli

749

Ostatnie spotkania, które zakończą rundę wiosenną odbędą się w zbliżającą się sobotę i niedzielę. Większość drużyn już zna swoją ostateczną pozycję w tabeli, jednak dla niektórych właśnie te ostatnie spotkania decydowały o ich pozycji. Tak też było w niedzielne popołudnie z Brzykowie, gdzie miejscowa drużyna podejmowała gości z Wiszni Małej.

To była wojna nerwów dla obu drużyn. Gorącą atmosferę podgrzewali kibice obu składów, którzy dość licznie przybyli na boisko. Pojedynek zakończył się wygraną dla miejscowego Płomienia, który ograł rywali 3:2. Tym samym zapewnili sobie drugie miejsce w tabeli. Druga część spotkania, w której posypały się dwie bramki dla Brzykowa oraz dla Wiszni była bardzo emocjonująca, gra toczyła się do ostatnich minut spotkania. Nawet po zakończeniu gry i już po odgwizdaniu przez sędziego końca meczu widać było, że żadna z drużyn nie chce zejść z boiska. Kiedy wygrana dla Brzykowa stała się faktem, piłkarze schodzili uśmiechnięci i zadowoleni. Chociaż czeka ich jeszcze jedno spotkanie, już teraz wiedzą, że zakończą rundę na pozycji wicelidera: – Trzeba pochwalić chłopaków, zagrali bardzo dobrze. Do tego spotkania przygotowywaliśmy się jak do każdego ze spotkań – powiedział po zakończonym spotkaniu trener Brzykowa Lesław Karbownik.

: – To był mecz tysiąca sytuacji dla nas, uważam, że z gry byliśmy lepsi, stworzyliśmy więcej sytuacji. Gdyby była większa koncentracja z naszej strony, to nawet moglibyśmy wygrać to spotkanie. Jesteśmy przygotowani do rozgrywek, dobrze przepracowaliśmy okres przygotowawczy. Już będąc w szatni widziałem u niektórych chłopaków, że jeszcze po zakończeniu spotkania nie chcieli schodzić z boiska, tylko grać. Graliśmy o drugie miejsce, niestety przeciwnik pokonał nas na własnym terenie. Za tydzień ostatni mecz z Urazem, będziemy chcieli godnie pożegnać się z kibicami, którym dziękuję za obecność i wsparcie na wszystkich spotkaniach, które rozegraliśmy – powiedział po zakończeniu meczu trener wisznieńskiej drużyny Bartosz Mazur.

Składy:

Płomień Brzyków:

Łukasz Winkler, Marcin Chwalibóg, Paweł Fritsch, Andrzej Rękas, Paweł Łaskawski, Michał Czternastek, Konrad Pęczkowski, Bartłomiej Cepiel, Mateusz Wieczorkiewicz, Marcel Kargul, Adam Pindel, Kamil Skotny, Sławomir Czternastek, Łukasz Grudzień, Marcin Morąg, Tomasz Winkler, Przemysław Zomularski.

Płomień Wisznia Mała

Michał Rybak, Krzysztof Szmit, Andrzej Babula, Piotr Wojdyr, Maciej Wojdyr, Karol Skorczewski, Adrian Adziński, Ryszard Hliwa, Paweł Marcisz, Bartłomiej Tomala, Marcin Synowiec, Bartosz Mazur, Łukasz Piwkowski, Robert Bogatek, Wojciech Szmit, Łukasz Kobusiński, Grzegorz Małecki.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here