O czym marzą dzieci?

425

Zbliża się „Dzień Dziecka”, a więc i czas spełniania się dziecięcych marzeń. Pewnie wszyscy dorośli zastanawiają się teraz o czym marzą dzieci? A my zamiast się zastanawiać i szukać odpowiedzi w internecie postanowiliśmy wyjść na ulice Zawoni i zapytać u źródła. Spotkaliśmy tam kilkoro dzieci, które zdradziły nam swoje sekrety. Okazało się, że dzieci mają bardzo ciekawe marzenia.

A oto czego się dowiedzieliśmy:

Agatka, 8 lat – marzy o tym, żeby jeździć konno.

Ania, 8 lat  – „Marzę o tym, żeby zebrać wszystkie dodatki do gry Simsy3”.

Antek, 6 lat – „Marzę o grze Call of Duty mp3 na konsolę”.

Asia, 10 lat – marzy o tym, żeby mieć dużo psów.

Dawid, 10 lat – marzy o tym, żeby zostać maszynistą.

Gracjan, 6 lat – marzy o zabawkach.

Julia, 10 lat – „Marzę o tym, żeby zostać lekarzem”.

Julka, 7 lat – marzy o lataniu.

Kacper i Sandra, 9 lat – marzą o tym, aby wyjechać na Mazury.

Kamila, 10 lat – „Marzę o tym, żeby zostać weterynarzem i leczyć zwierzęta”.

Karolina, 10 lat – „Marzę, żeby mieć super moc”.

Marta, 10 lat – marzy o tym, aby zostać kosmetyczką.

Ola, 7 lat – „Marzę o tym, żeby szybko jeździć na rolkach”.

Sandra, 10 lat – „Chcę zostać piosenkarką i rozdawać autografy”.

Zosia, 9 lat – jej marzeniem jest dostać psa.

 

Dla wszystkich dzieci, które chciałyby się podzielić swoimi fantastycznymi marzeniami z innymi, a nie miały jeszcze do tego okazji mamy wspaniałą wiadomość! 1 czerwca od godziny 14 do 19 na Terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Zawoni przy ul. Trzebnickiej 11 będzie można odwiedzić „Galerię dziecięcych marzeń”. Każde dziecko może tam wykonać pracę plastyczną przedstawiającą dziecięce marzenia i dołączyć ją do „wystawy marzeń”.

Oprócz poszukiwania odpowiedzi na pytanie „o czym marzą dzieci?” postanowiliśmy również zdobyć trochę przydatnych informacji dla dzieci z naszej gminy. Zapytaliśmy dyrektorkę GOKiB w Zawoni – Panią Elżbietę Michtę, czy coś ciekawego będzie się działo w Dzień Dziecka? Dowiedzieliśmy się, że na pewno warto wybrać się do Zawoni ponieważ przez całe popołudnie będzie tam impreza dla wszystkich dzieci pod tytułem „Ale Cyrk!”. W czasie imprezy na dzieci czeka wiele zabaw i atrakcji a także muzyka i taniec. Ale najciekawsze jest to, że w czasie tej imprezy dzieci będą mogły pokazywać na scenie swoje talenty. Wygląda na to, że szykuje się niezła zabawa!

 

Z okazji Dnia Dziecka z najlepszymi życzeniami,

specjalnie dla wszystkich dzieci z naszej gminy

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here