Biegi Przełajowe klas I-III

1501

Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

 

Adam Szymonik, Anna Szydełko, Kinga Schulz, Remigiusz Idzik, Aleksander Jaros, Dominika Borowiak, Jakub Dylewicz, Monika Gajewska, Maksymilian Krawiec, Kaja Mesjasz, Piotr Łopąg, Hanna Pasternak, Alicja Pietrzyk, Kinga Nietreba, Wiktoria Surowiec, Wiktor Szostak, Jakub Wlaźlak, Paweł Świętek, Julia Łakomiec, Martyna Borowska, Martyna Józefiak, Jakub Pruś, Aleksandra Derkacz, Wojciech Galera, Alicja Górczyńska, Mateusz Hermanowicz, Mateusz Kalinowski, Filip Kapinos, Oliwia Kotlarz, Maria Majchrzak, Zuzanna Pęczkowska, Katarzyna Radomska, Michał Skulimowski, Kacper Smorąg, Fabian Sternkopf, Maksymilian Szlęzak, Dawid Śliwiński, Julia Tarnowska, Wiktor Walczyński, Hanna Wiaderek, Zuzanna Żelazko, Robert Kowalski, Klaudia Bilska, Mateusz Mroziński, Patryk Lichota, Jakub Baranowski, Julia Dłubek, Łucja Karlik, Katarzyna Kowalska, Marcel Turkiewicz, Karolina Kosowska, Mateusz Urbaniak, Julia Chwasta, Wojciech Gediga, Zuzanna Giełażun, Zuzanna Komarnicka, Kinga Krawczyk, Kacper Mitręga, Miłosz Nowakowski, Szymon Popielarz, Jan Sadownik, Natalia Wołoszyn, Kamil Zawadzki, Weronika Durbajło, Justyna Fiedziuk, Nikola Grochala, Bartłomiej Jarosz, Amelia Jędrzejczyk, Miłosz Żelichowski, Wojciech Tlałka, Marika Kurowska, Miłosz Kańczukowski, Julianna Dubiel, Filip Gajski, Ewa Kania, Paulina Jarosz, Julia Jaworska, Konrad Kozłowski, Paweł Michalak, Jakub Młynarczyk, Aleksandra Zalewska, Kay Czułek, Weronika Czajkowska, Dominika Michalak, Jagoda Kumor, Alicja Bielecka, Michał Wróblewski, Martyna Kubacka, Jakub Marcjoniak, Dawid Opałka, Natalia Rau, Mateusz Wichłacz, Krzysztof Nurek, Adrianna Wapińska, Kacper Woźniak, Karolina Olbert, Maksymilian Urbaniak, Adrian Dyl, Angelika Kraska, Maciej Śmichowicz, Olivier Szklarz, Zuzanna Kumor, Jakub Bienkiewicz, Antoni Cegła, Julia Cegła, Wiktoria Dumka, Anastazja Nowak, Kamila Sobkowiak, Alicja Taranda, Michał Nowakowski, Oliwer Oleniasz, Julia Mazij, Natalia Grzegorzewska, Emilia Wieczorek, Eliasz Marcinkowski, Maciej Woźniak, Alicja Jagodzińska, Wiktor Sędkowski, Jędrzej Szabla, Emilia Łapińska, Maciej Janicki, Maria Kluga, Marcin Kuczma, Gabriela Kalinowska, Bartosz Kotarba, Zuzanna Mąka, Alicja Syrko, Patryk Wachowski, Jakub Chabiński, Gabriela Książkiewicz, Aleksandra Bajor, Damian Marek, Marta Chołodecka, Filip Grucela, Konrad Mostek, Mikołaj Jasińsaki, Jakub Czerwony, Michał Sitko, Monika Mierzwińska, Hubert Abramczyk, Nikola Baradziej, Katarzyna Bronicka, Ewa Górczyńska, Jakub Harań, Antoni Nowak, Aleksandra Osik, Maciej Runowski, Karol Spychała, Juliusz Sopel, Oliwia Zaleśkiewicz, Adrian Bujakowski, Karolina Majchrzak, Paulina Szewczyk, Jakub Koszyka, Aleksandra Sawicka, Kacper Fiedziuk, Bartosz Kobyłecki, Dominika Józefiak, Dawid Walkiewicz, Nikodem Warzocha, Alicja Akińcza – Kostrzewska, Matylda Bakalarczyk, Iga Gepner, Katarzyna Gniadek, Kacper Wesołowski, Anna Dinh Tien.

 

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

 

Mateusz Balicki, Jakub Buczak, Alicja Ciba, Maciej Gałka, Weronika Garlińska, Nikola Grabia, Aleksandra Kargul, Michalina Klementowska, Roksana Marciniec, Martyna Nowaczek, Dominik Obszarny, Igor Piasecki, Wojciech Pintscher, Szymon Piwko, Zuzanna Stypuła, Oliwia Szlag, Adrian Umański, Justyna Wysota, Katarzyna Ziomek, Katarzyna Zjawin, Zuzanna Bielakowska, Szymon Binko, Gert Bouwman, Michał Drozdowski, Michał Gaida, Natalia Jaskóla, Weronika Kalinowska, Jakub Kołdyj, Ewa Matusiak, Oliwia Maziarz, Aleksandra Nawrot, Daria Nowak, Bartłomiej Oświęcimski, Jakub Pancerz, Katarzyna Rezler, Dawid Szwarc, Maria Wilgosz, Miłosz Wroński, Jakub Berełkowski – Goraś, Eryk Borycki, Wiktor Czjkowski, Filip Jurdeczka, Wiktor Kaczmarczyk, Konstancja Klimuk, Emilia Król, Dagmara Kupis, Igor Łakomiec, Jonatan Nowak, Mikołaj Popielarz, Aleksandra Sadło, Jakub Szyjka, Michał Trzebiński, Klementyna Bajewska, Paulina Bliźniak, Kacper Bona, Izabela Dymińska, Damian Jański, Sandra Kargul, Marta Masztalerz, Wiktor Nartowski, Nicola Pastuszka, Aleksander Podhorodecki, Filip Rojewski, Aleksander Śliwiak, Michał Świt, Alicja Uleryk, Jan Wolski, Maciej Wójcik, Dominika Banaś, Klaudia Bartosik, Kamil Białek, Marcin Borecki, Wojciech Cabanek, Wiktoria Kalisz, Maciej Katura, Kacper Makles, Aleks Milewski, Jakub Pajdzik, Jakub Paszkot, Jacek Sobota, Natalia Soroczyńska, Klaudia Szczurek, Jakub Świdziński, Bartłomiej Tokarski, Gracjan Drański, Patrycja Flakiewicz, Jacek Gumulak, Adam Klementowski, Agnieszka Krawczyk, Krzysztof Kubiak, Miłosz Kujawa, Andrzej Litwin, Mikołaj Łuszczyński, Izabela Orszuł, Maksymilian Pasternak, Klaudia Piasecka, Łukasz Piech, Jakub Rajca, Mateusz Roszko, Mateusz Sałapta, Natalia Sługocka, Eryk Sobolewski, Michał Sych, Zofia Szpil, Dominika Szymańska, Eryk Tęcza, Izabela Trześniowska, Kinga Burakowska, Zuzanna Gawron, Weronika Hercuń, Kornel Kaczmarek, Piotr Kręczewski, Lilianna Krupa, Krzesimir Kurczak, Martyna Latus, Patrycja Stawowa, Szymon Śródka, Roksana Bańkosz, Martyna Bogumił, Marcel Brzykcy, Krystian Goździewski, Szymon Górski, Klaudia Hołubicka, Jakub Makówka, Weronika Mikołajów, Julia Modelska, Szymon Osik, Angelika Ostrowska, Szymon Sierpowski, Karol Stec, Klaudia Walasek, Wiktoria Zielińska, Paulina Żołnierowska, Kamila Adamek, Aleksandra Bartosik, Gracjan Dufrat, Emilia Foryś, Hubert Kaniewski, Emilia Kot, Katarzyna Kuska, Mateusz Łoposzko, Julia Matłok, Krzysztof Michorczyk, Julia Minkowska, Antoni Nowacki, Maciej Pamuła, Paulina Piątek, Marcin Piech, Piotr Prześlak, Matthew Saternus, Grzegorz Spigiel, Paweł Trześniowski, Grzegorz Uramowski, Jan Zapała, Adam Adach, Bartosz Balczun, Maja Grech, Klaudia Guzik, Sylwia Jarmołowicz, Zbigniew Kalisz, Mateusz Kasperek, Julia Kowalska, Emelie Kunkel, Małgorzata Lenart, Jakub Lorek, Mateusz Łuszczyński, Piotr Majchrzak, Szymon Mamzer, Nikola Marciniak, Karolina Nalaskowska, Jagoda Nasiłowska, Filip Winkler, Michał Wojciechowski, Jakub Wróbel, Hubert Chmielewski, Arkadiusz Gondek, Szymon Hupa, Kacper Jakusek, Norbert Katura, Karol Kocik, Maciej Krawiec, Maciej Krzyszkiewicz, Sara Kurnicka, Alan Łuczyński, Vincenza Motta, Marta Motyka, Grzegorz Partyka, Amelia Pastuszka, Jakub Pieleszko, Julian Płachta, Bartłomiej Świt, Adam Uchroński, Jagoda Zarzeczna, Małgorzata Biarda, Zofia Bildz, Katarzyna Burak, Mateusz Dudek, Igor Gorczyca, Klaudia Hajduk, Oliwia Kowalczyk, Amelia Mędryk, Wiktoria Mikołajów, Maja Mońka, Maja Paterek, Nikola Psujek, Paweł Solecki, Karol Terlicz, Nikola Warzecha, Amelia Wądołkowska, Joanna Zawadka, Anna Bliźniak, Igor Borycki, Filip Chandoha, Ariadna Cichoń, Sebastian Dzik, Klaudia Grodzińska, Mikołaj Kostecki, Zuzanna Kubacka, Martyna Kumor, Dominika Malińska, Kordian Marecki, Anna Plichta, Amelia Razik, Wiktoria Siczek, Weronika Szafraniec, Jakub Sztur, Julia Zyber, Natalia Włodarczyk, Maciej Curyło, Oliwier Długosz, Michał Dobrucki, Szymon Domagalski, Jakub Gadaszewski, Damian Górecki, Marcel Grech, Weronika Herka, Julia Katura, Igor Kucharski, Maciej Nasiłowski, Wanessa Nowak, Anna Sychla, Wiktoria Śliwka, Patrycja Waruszyńska, Tomasz Woźniak, Kamila Zjawin.

 

Językowa Integracyjna Szkoła Podstawowa w Trzebnicy

 

Nikodem Chudy, Kosma Czarnik, Nikodem Czarnik, Urszula Krawczyk, Kacper Lewandowski, Oriana Mackiewicz, Oda Malinowska, Zuzanna Małogoska, Grażyna Mazurkiewicz, Karolina Papierz, Marcelina Obała, Hanna Podyma, Michał Staszak, Sebastian Trybek, Angelika Waścińska, Larysa Pichur, Natalia Strach, Aleksandra Dzierżyńska, Igor Mańka, Damian Dąbrowski, Sebastian Grzybowski, Veronika Marczak, Mateusz Borecki, Julia Karpińska, Franciszek Urbański, Marta Aleksandrowicz, Antoni Krzak, Willtoria Młynarczyk, Katarzyna Kołodyńska, Amelia Lubicz – Miszewska

 

Szkoła Podstawowa z Boleścina

 

Aleksandra Ankier, Karolina Ankier, Nikola Haba, Natalia Jachym, Katarzyna Kochmańska, Magdalena Kruszyńska, Alan Pawlikowski, Hubert Skrzekowski,  Justyna Sokołowska, Karol Świdziński, Karolina Świdzińska, Weronika Świdzińsk.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here