Bieg przedszkolaka za nami

1085

O godzinie 10 na linii startu ustawiła się pierwsza grupa uczestniczek, którą były najmłodsze 4-letnie dziewczynki, po nich startowali chłopcy. Bieg zakończyli najstarsi uczestnicy – 6-latkowie. Uczestnicy po każdym biegu byli dekorowani, otrzymali pamiątkowy medal oraz coś słodkiego.

Niestety nie udało nam się uzyskać wszystkich nazwisk dzieci startujących w biegu przedszkolaka. Organizatorzy stwierdzili, że na przepisanie nazwisk i imion maluchów potrzebują tydzień czasu. Nam udało się uzyskać listy od dwóch przedszkoli – z Przedszkola nr 2 oraz Przedszkola Integracyjnego. Przepisanie nazwisk zajęło nam ponad godzinę.

 

Uczestnicy biegu:

Przedszkole nr 2

grupa II:

Mateusz Boczar, Weronika Firek, Oliwia Gągała, Jeremi Hajduk, Gabriela Hasikowska, Jan Hrycaj, Jakub Kaczmarczyk, Maciej Koszałko, Kacper Krasiński, Bartosz Kwak, Dominik Łaciak, Kordian Makles, Kinga Nogacka, Tymoteusz Nowak, Klaudia Opala, Mateusz Orleański, Mikołaj Ostolski, Maksymilian Palczak, Michał Sadownik, Nikola Tęcza, Iga Trybek, Mikołaj Matłok

 

grupa III:

Michał Buczak, Nadia Cichy, Maksymilian Ciszewski, Jakub Dąbek, Anastazja Ganska, Natalia Grodzicka, Kacper Hroszowiec, Jonatan Jaszczyk, Antoni Kaczor, Dawid Karyś, Michał Kasperski, Zuzanna Kasprzyk, Kinga Kozera, Karolina Lechowicz, Agata Nawrot, Maria Rafalska, Martyna Sobolewska, Aleksandra Stępień, Maja Sułek, Amelia Szostak, Maciej Warchlewski, Szymon Wiklowski, Błażej Pęczkowski

 

grupa VII:

Maja Bielakowska, Julia Błoniarz, Aleksandra Brzoza, Iga Burakowska, Kajetan Czapla, Dominik Drab, Wojciech Duda, Filip Hamkało, Miłosz Herka, Kinga Klimczak, Zuzanna Janicka, Wiktoria Jarmołowicz, Antonina Kruszona, Błażej Leszczyński, Paula Mazurkiewicz, Aleksa Michalski, Paweł Moskwa, Amelia Mrozicka, Marcel Mroziński, Marcin Nowak, Tymoteusz Orłowski, Martyna Pop, Kinga Poturaj, Maja Starowicz, Adrianna Szczuplak, Aleksandra Świderska, Emilia Wilk.

 

grupa VIII:

Karol Bliźniak, Mikołaj Czarnocki, Miłosz Franczak, Anna Gajos, Jakub Gajos, Patrycja Gorazdowska, Hanna Hys, Adrian Jasiński, Jagoda Jaszczyk, Łukasz Jędrzejewski, Maja Kozłowska, Oskar Małczak, Zofia Moczulska, Oliwia Mostek, Zuzanna Sagan, Martyna Smakowska, Julia Soto, Oliwia Walenców, Magda Wojtkowiak, Eryk Woźniakiewicz, Adam Żelazko

 

grupa IX:

Martyna Adamska, Julia Bundziów, Kacper Dobosz, Liliana Franków, Wiktor Frączak, Mateusz Gillert, Tomasz Gliszczyński, Katarzyna Kaczmarczyk, Matylda Kałuzińska, Aleksandra Kotlarz, Jan Kuczmarz, Aleksandra Lejman, Marcjanna Marek, Zofia Maślanka, Michał Mazij, Filip Niedźwiedzki, Mateusz Płachciak, Kajetan Przybylok, Patrycja Sipa, Julia Szczepańska, Wojciech Trzaska, Dominika Twardowska, Maja Zys

 

grupa X:

Beniamin Bartoszek, Stanisław Bednarski, Filip Bielakowski, Oliwia Cisek, Wiktoria Durbajło, Damian Fedyk, Weronika Franczak, Miłosz Kozakiewicz, Hanna Krupa, Karolina Kuczma, Jeremi Lewczak, Paweł Michorczyk, Miłosz Nartowski, Robert Nowak, Julia Pęczkowska, Franciszek Prześlak, Dominika Raczyk, Oliwia Robak, Adam Sadownik, Hanna Słomska, Oliwia Śliwińska, Oliwia Turkiewicz, Alicja Wiatr

 

grupa XI:

Aleksandra Błoniarz, Zofia Borycka, Oliwia Gajewska, Iga Góral, Mikołaj Grzegorzewski, Martyna Janda, Natalia Janda, Oliwier Jarecki, Bartosz Kmiecik, Patrycja Krawczyk, Marcelina Kuraj, Dominik Łopąg, Wiktoria Maksymowicz, Dawid Paszkot, Kamil Poczęty, Jagoda Siemiątkowska, Martyna Sikorska, Oskar Skóra, Zuzanna Skuza, Pola Śliwiak ,Michał Wąsik, Ewa Woźniak, Miłosz Grabowski

 

grupa XII:

Ewa Bouwman, Iga Budas, Julia Chmielewska, Honorata Gumulak, Patrycja Gurboda, Maksymilian Hajduk ,Bartłomiej Juniewicz, Natalia Krawczyk, Maja Makówka, Jakub Michalak, Zuzanna Mrozińska, Jakub Nowakowski, Julia Obroca, Maja Okuniewicz, Aleksandra Piasecka, Maciej Pilip, Angelika Ryba, Julia Sieradzan, Tomasz Styrna, Dawid Szczepanwk, Aleksandra Szymkowiak, Weronika Śródka, Jakub Wolf, Hanna Wójcik,Gabriel Zawadzki, Maksymilian Żmijewski

 

grupa XIII:

Bartłomiej Czekaj, Bartosz Derka, Lena Fritsch, Anna Jasińska, Karolina Karczewska, Kinga Kasperek, Milena Katra, Aleksander Kosowski, Maria Krzanecka, Paulina Kudroń, Igor Lasota, Liliana Łabno, Szymon Mazuriewicz, Nikodem Mądry, Maciej Nawrot, Maja Pietrzak, Wiktor Popielarz, Emil Snoch, Adam Syrko, Karol Szymonik, Maja Zdrojewska, Kacper Żmudziński

 

Przedszkole Integracyjne:

 

Rocznik 2005:

Julia Dylewicz, Patrycja Budzyń, Hanna Kaniewska, Viktorie Marczakova, Zofia Zaleska, Wiktoria Jędrzejewska, Mateusz Sołtysiak, Dominik Zyber, Maksymilian Piziewicz, Dominik Zabiegło, Wojciech Gajski, Patryk Herner, Szymon Cień, Maksymilian Dreń

Rocznik 2006:

Julia Grabowiecka, Oliwia Sikora, Matylda Jeleń, Amelia Ćwikła, Patrycja Mądry, Joanna Bielecka, Róża Mazurkiewicz, Martyna Hamkało, Magdalena Matejek, Maja Przybylska, Joanna Świerczek, Gabriela Warszewska, Maja Wilczyńska, Patrycja Jędrzejewska, Jakub Sikora, Damian Gręda, Danil Płaskin, Dawid Waloch, Adam Pierzchała, Szymon Sztadilów, Eryk Żupiński, Alan Szymański, Grzegorz Pakuła, Kamil Biernat, Piotr Łasica, Krzysztof Dorabialski, Mateusz Maciejak, Bartosz Stypuła

 

Rocznik 2007:

Lenka Trybek, Aleksandra Burdzy,  Iga Wójcicka, Antonina Stelmaszczyk, Zofia Kołdowska, Hanna Otfinowska, Julia Szymczak, Katarzyna Szlązak, Laura Soroczyńska, Milena Bębenek, Marlena Salwirak, Aniela Williams, Wiktor Przysiężny, Błążej Popielas, Bartosz Tyczka, Mikołaj Wiersztort, Dominik Roszko, Marcel Darowski, Jakub Kociński, Wojciech Marcinek, Wojciech Krzak, Łukasz Wieczorek, Piotr Strach, Oliwier Czarnik, Dawid Wojtacha, Igor Spychała, Tymon Lorek, Jan Buczek

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here