Wpadli, bo wydeptali ścieżkę

67

Trzebniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do stodoły, które miało miejsce w nocy z 12 na 13 maja. Kilka minut po godz. 8 rano policjanci byli już na miejscu włamania, gdzie zauważyli powyrywane ze stodoły deski.

Z relacji 91-letniego poszkodowanego skradziono ze stodoły dwa akumulatory do ciągnika Ursus oraz elementy do spawarki o łącznej wartości 500 zł. W trakcie dalszych czynności policjanci odkryli za stodołą świeżo wydeptaną – mówi Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy. – Podążając ścieżką, dotarli do zaparkowanego przy drodze samochodu marki bmw. W trakcie rozmowy z mężczyzną zauważyli na tylnym siedzeniu worek oraz rękawiczki, co wzbudziło podejrzliwość funkcjonariuszy. W trakcie przeszukania bagażnika, policjanci znaleźli dwa akumulatory, a w drzwiach bocznych odkryli woreczek strunowy wraz zawartością białej substancji. Jak się okazało – policjanci przeprowadzili badanie specjalistycznym testerem – w tymże woreczku znajdowała się amfetamina, dokładnie 1,29 grama – podaje policjantka.

Podejrzani zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Odpowiedzą nie tylko za kradzież z włamaniem, ale również za posiadanie narkotyków.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here