Pogoda nie dopisała fanom ślizgów

121

Niestety, ani w sobotę, ani w niedzielę pogoda nie sprzyjała zawodnikom, którzy przyjechali do Skoroszowa. Według organizatorów, na stawy przybyło około 100 osób,  które zatrzymały się na kempingu i w okolicznych hotelach. Wśród startujących było również sporo zawodników narodowości niemieckiej, byli również Czesi.

Zawody rozgrywano zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Już przy zjeździe z drogi krajowej nr 15 do gospodarstwa rolnego państwa Cieleniów, którzy użyczyli terenu,  słychać było charakterystyczny dźwięk silników, przypominający trochę brzęczenie owadów. Na jednym ze stawów odbywały się wyścigi, natomiast za nim, porozkładane były stanowiska poszczególnych zawodników. Startujący w zawodach modelarze porównywali swój sprzęt, rozmawiali, a w porze obiadowej rozpalali, mimo niesprzyjającej pogody, grille.

Podczas zawodów doskonale zaprezentowała się mieszkanka Trzebnicy Weronika Okuniewicz. Dobrze wypadli również inni reprezentanci Klubu Modelarskiego „Perkoz”, który jest prowadzony przez Andrzeja Dufrata, jednego z organizatorów zawodów.

Organizatorami zawodów byli:  Starostwo Powiatowe w Trzebnicy, Klub Modelarski „Perkoz” w Trzebnicy,  Dolnośląski Klub Modelarski we Wrocławiu, Liga Obrony Kraju – Zarząd Główny, a także Gospodarstwo Rolne Janusza Cielenia.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here